Svatební oznámení, jmenovky, svatební strom a další tiskoviny pro vaši svatbu

Svatební oznámení informuje, že bude váš slavný den, pozvánka ke stolu řekne ještě víc

Tradice svatebního  oznámení o svatebním obřadu, pozvánka hostů ke stolu je i v dnešní dobou běžným svatebním krokem. Originalita a invence je jen na vás, tiskárny pro vás připravili základní i exkluzivní tiskoviny, které dodají vašemu svatebnímu dni ten správný nádech.

Můžete si nechat vyrobil zajímavé jmenovky na stůl, označení jednotlivých prostorů nebo třeba “strom seznámení“. Styl jednotlivých svatebních tiskovin můžete zvolit podle vašeho vlastního záměru, jak budete mít svatební den “vyladěný”.

E-shop Stuhy.cz

Uděláme vám originální i klasické svatební oznámení, jmenovky na stůl, dárečky pro svatebčany a další svatební vychytávky pro váš slavnostní den. Ve stejné duchu připravíme i navazující svatební tiskoviny.

Svatba v jednotném stylu

Vytvořte si kolekci všech svatebních tiskovin v jednotném stylu. Svatební oznámení, obálky, jmenovky na stůl, program dne, svatební menu a další upoutávky na vaši svatbu. V objednávce použijte kód slevy: S684Z78S

Svatební oznámení moderně

Vytiskneme originální svatební oznámení rychle, kvalitně a levně. Tiskárna, vydavatelství i grafické kreativní studio vám připraví a další svatební tiskoviny. Získejte navíc slevu 5% – použijte kod slevy: SNZ19K6