trgdre

Svatební dekorace ve vintage stylu, které dodají vašemu velkému dni šmrnc

Svatba jakožto jeden z nejdůležitějších, současně i nejkrásnějších dnů v životě dvou zamilovaných lidí, potřebuje důkladnou přípravu. Ideální je začít s plánováním rok dopředu, protože jedině tak stihnete sehnat všechny svatební dekorace, po nichž toužíte, a objednat špičkového fotografa a profesionálního kameramana. V následujících řádcích vám představíme trendy posledních let.

Spousta nevěst v poslední době preferuje vintage styl. Není se čemu divit, protože je romantický a navodí v tento velkolepý den ojedinělou atmosféru. Podívejte se s námi na svatební dekorace, které vás doslova okouzlí.

Co vintage styl znamená?

Svatba je laděná do pastelových tónů v kombinaci se zlatou, stříbrnou a bronzovou. Co se samotných dekorací týče, nesou se v antickém stylu. Stejně tak si vás podmaní dřevěná výzdoba. Ukážeme vám sedm produktů, které by rozhodně neměly na vaší svatbě chybět.

Přemýšlíte nad tím, jak potěšit všechny hosty?
Většinou se dávají drobné malé dárečky, jež zaujmou a neurazí. Co takhle každému hostovi přichystat k jeho jmenovce mléčnou čokoládku, jejíž obal je zdobený stříbrným, respektive zlatým srdíčkem?

Čokoládka svatební – Romance zlatá

 

A když už jsme načali ty jmenovky, tak si je také můžete objednat, abyste se s jejich výrobou netrápili. Vyjímat se vám budou na stole bílé jmenovky s tištěným barevným květinovým ornamentem.

I samotný stůl byste měli něčím ozvláštnit. Samozřejmě jednou z možností je ponechat bílý ubrus a na něm mít nějaké další zdobení. U vintage svateb se používá na zkrášlení jutová role.

Dekorační jutová bělená stuha

Právě na ní se budou vyjímat dřevěné podložky, na které umístíte třeba vázy s lučními kytičkami. Dřevěné podložky se používají také u sladkého baru.

Když už budete všechno ladit jutou, co takhle ještě girlandu s jutovými vlajkami. Většinou se dává na zeď, ale můžete ji naaranžovat třeba mezi stromy. Záleží na tom, jestli máte svatbu venku, nebo vevnitř.

Kde svatební výzdobu koupit?

Jestliže si chcete koupit svatební dekorace ve vintage stylu, ať už jsou to jutové mašličky na vývazky, nebo keramické džbány na vodu na stůl. Podívejte se do pestrého produktového portfolia e-shopu svatbadekor.cz.

V jeho nabídce je veškerá svatební výzdoba, takže z jednoho místa objednáte úplně všechno. Společnost má také kamenný obchod v Brně, kde si můžete přijít vybrat osobně.

Jutová mašlička