Hledáte auto pro nevěstu? Půjčte si ho v autopůjčovně

Svatební den by měl být nezapomenutelný. Se vším všudy. Pro budoucí novomanžele i svatebčany. Poradíme vám, jak toho docílit.

Tradiční česká svatba má až na výjimky následující scénář

Něvěstin den je zahájen velmi časně.

Začíná se líčením, česáním a pokračuje oblékáním do svatebních šatů. U rodičů nevěsty se už v ten okamžik začínají sházet první svatebčané, kterým se do klop upevňují svatební vývazky a zároveň jim je nabídnuto první občerstvením – často v podobě panáčka slivovičky nebo jiné kořalky.

Ženich s rodinou přijíždí jako poslední.

Tradice praví, že nevěsta by se mu měla schovat a on by si jí měl najít. Někdy místo své budoucí novomanželky ovšem najde převlečeného muže. Svatebčané mezitím zdobí automobily, se kterými se kolona postupně vydává na obřad.

Pro nevěstu pronajměte limuzínu

V prvním vozidle sedí nastávající manžel se svou matkou a svědkem. Následují svatebčané a v posledním vozidle sedí nevěsta se svým otcem a svědkem. Pro tento okamžik neváhejte investovat do exkluzivní limuzíny pro nevěstu, kterou si za tímto účelem můžete i pronajmout.

Velmi reprezentativní vozy najdete například v nabídce autopůjčovny Easy rent, s.r.o. Jaký vůz pro nevěstu zvolit? Samozřejmě ten nejreprezentativnější, jako například sedmimístné Audi Q7 či Audi SQ7.

Reprezentativní ovšem je i Mercedes Benz CLS nebo Porsche Panamera.

Hostina a bujaré veselí

Celá svatební kolona cestou na úřad či do kostela vytrvale troubí. Svého času, když nevěsty k oltáři cestovaly v kočáře, se za tímto účelem práskalo bičem, jímž se mělo zažehnat zlo, které by novomanželům mohlo hrozit.

Následuje svatební obřad, fotografování, hostina a bujaré veselí. To doprovází spousta svatebních zvyklostí a her, jako jsou hledání ženicha a nevěsty, zkouška pro ženicha a pro nevěstu, kradená židle a podobně.

Svatební den završí svatební noc

Konec hostiny není pevně stanoven. Pokud každopádně svatebčané z hostiny odcházejí dříve, měli by se s novomanželi rozloučit. Ti po skončení hostiny odcházejí užít si svatební noc. O té se ale už rozepisovat nebudeme.

Autor: Redakce

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *