Cedule, směrovky, jmenovky a další svatební dekorace

S rostoucím počtem svateb pořádaných venku, ať už u vás na zahradě, na louce, ve svatebním resortu, nebo v prostorách zámku či mlýna, je potřeba dbát na to, aby se svatebčané uměli v otevřeném prostoru a neznámém prostředí dobře zorientovat.
K tomuto účelu se dokonale hodí nejrůznější cedule, směrovky, dřevěné jmenovky a různé tabule. Správným výběrem poslouží i jako skvělá svatební  dekorace.

Pokud patříte mezi zručnější část populace, můžete si tyto dekorace vyrobit sami.
Dostanou tak nejen originální punc, ale ve výsledku budou přesně podle vašich představ. Pamatujte na to, že by měly cedule nejen splňovat praktickou úlohu, tedy dobře informovat svatebčany, ale plnit také estetickou funkci a celkově zapadat do stylu vaší svatby a dotvářet výsledný dojem.

Proč zvolit jako součást výzdoby svatby jmenovky,, cedule a směrovky?

Díky dobře napsaným a umístěným tabulím a ukazatelům si usnadníte i spoustu práce s organizací vaší svatby. Zároveň můžete využít i vtipných popisků a postarat se tak o příjemné rozptýlení svých hostů.

Mezi nejčastěji používané svatební dekorace patří uvítací cedule, tabule, směrovky, které pomáhají s lokalizací jednotlivých míst- kuřárna, fotokoutek, místo obřadu, hostiny, ukazatel baru, či wc.

Cedule můžete využít i k popsání harmonogramu vaší svatby nebo k upřesnění zasedacího pořádku k obřadu či hostině.

Pokud by pro vás byla vlastnoruční výroba těchto praktických dekorací příliš stresující a náročná, je možné si tabule zakoupit. V případě, že si nechcete nechat dekorace na památku, se nabízí i varianta jejich zapůjčení.

Univerzální dřevěný stojan s tabulí

Dřevěný stojan využijete pro svatbu v interiéru, tak i v plenéru. Najdete zde i nejrůznější vychytávky, např. dřevěné jmenovky , nebo další drobné i větší dekorace, jejichž správným výběrem vytvoříte přesně takovou atmosféru svatby, jakou si představujete.

Autor: Redakce

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *