Milovníci koček a pejsků seženou desítky drobných doplňků k dokreslení správné atmosféry

Pokud máte domácího mazlíčka a patříte-li do početné skupiny páníčků, která bere svou kočku nebo psa jako dalšího člena rodiny

Určitě se mu snažíte vytvořit co nejhezčí zázemí. Možná rádi vymýšlíte, jaké hračky vašim mazlíkům pořídit, nebo čím jim zpestřit jejich jídelníček a jaké odměny formou pamlsků zvolit. Jste-li skutečně vášnivým milovníkem zvířat, možná hledáte ty správné psí dekorace a doplňky do vašeho interiéru, kterými byste dali najevo svému okolí svou vášeň pro psy a kočky.

Je až neuvěřitelné, kolik doplňků, drobných předmětů a věcí s motivem zvířat existuje

Je libo povlak na polštář s motivem psa nebo kočky? Toužíte po tom, zútulnit svou domácnost skleněnými figurkami domácích mazlíčků, nebo rozveselit vaši zahradu květináči ve tvaru psa nebo kočky?Pak si stačí vybrat různé dekorace s motivek kočky.

Přejete si keramickou pokladničku s obrázkem kočky nebo psa, či vykrajovátko cukroví ve tvaru vašeho oblíbeného zvířete? Nebo snad stojan na víno s vaším mazlíkem? Nic není problém, vše je k dostání.
Jestliže jste více, než psí typ člověka ten kočičí, snažíte se zavděčit hrdé a svéhlavé povaze svého kočičího kamaráda, sem tam nějakým dárkem.

Je běžnější nakupovat hračky pejskům, kteří se zdají být vděčnější, než kočky

Existují ale i nejrůznější hračky pro kočky. Ideální hračka pro kočku je obvykle kulatého tvaru. Na jistotu vsadíte, pokud se rozhodnete koupit např. kolotoč s myškou, nebo šantalovou kuličku s pírkem na kutálení. Je pravda, že si kočka ve hře vystačí většinou sama, ale poskytnete-li jí nový podnět zájmu, určitěbude ráda. Pelíšek jen pro mi na teplém místě je jeden z nejlepších dárků, které kočka ocení.

Zaručený způsob, jak udělat svému mazlíčkovi radost

Tím je vždy koupě něčeho mimořádného a dobrého na zub. Zároveň tyto pamlsky poslouží i jako skvělá odměna pro vašeho zvířecího miláčka. Vybrat můžete také zdravější verze, tedy různé doplňky stravy pro kočky. I kočky totiž potřebují vitaminy a ocení v jídelníčku občasné změny oproti běžným granulím a konzervám.

K tomu skvěle poslouží např. kapsičky s nejrůznějšími příchutěmi, speciální paštiky pro kočky, nebo nejrůznější pamlsky.

Autor: Redakce

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *