Mladé slečny na svatbě, jak pečovat o pleť nejen před svatbou

Obecně platí, že nejkrásnější ze všech žen na svatbě musí být nevěsta
Stejně tak mnoho lidí drží i tradici, že jediná představitelka něžného pohlaví, která na sobě může mít bílé šaty, je ne jinak, než nevěsta.
Přeci jen ale každá žena touží být pro takto slavnostní příležitost krásná, hezky oblečená, nalíčená, učesaná a cítit se tak vyjímečně.

To platí i pro mladé slečny, které doprovází na svatbu např. své rodiče

Jistě to řada z nás žen zná, že na sobě můžeme mít sebedražší a luxusnější šaty, ale máme-li zanedbaný obličej a neupravený účes, není nám to ve výsledku nic platné.
Obličej vyžaduje již od prvních známek dospívání každodenní péči. Naučíme-li mladé slečny pečovat o jejich tvář od puberty, určitě nám ve vyšším věku poděkují.

Briliantové šperky

Nejprve je zapotřebí znát typ své pleti

Někdo má pleť mastnější, někdo smíšenou, či citlivou- sušší. Málokdo se může pyšnit dokonalou pokožkou své tváře a to především v pubescentním věku. Naštěstí je možné pleť důkladně čistit, stahovat díky speciálním produktům póry a předcházet tak opětovnému znečištění.

V péči o pleť platí celkem jedoduché pravidlo. Ráno přetřít pleť vatovým tampónkem tonikem a nanést krém odpovídající typu pokožky a večer vyčistit pleť důkladně odličovacím mlékem, případně speciálním hypoalergenním mýdlem a zopakovat ranní proceduru.
Mladé slečny bojují v dospívání s rozbouřenými hormony, které se projevují často i na pokožce.

Čistící mléko na pleť

Čištění pleti je základ

K celkovému pročištění pleti a ustálení barvy i mastnoty pleti bych doporučila např. Čistící obličejové sérum značky Biofficina Toscana z obchodu wonderful.cz. Pročistí každou pleť díky blahodárné složce rozmarýnu a zanechá ji hebkou a svěží a navíc voní příjemně po citrónech.
Na takto důkladně vyčištěnou pleť může mladá dáma nanést např. Miss W bb krém s bio meruňkovým olejem a kyselinou hyaluronovou. Díky obsažené hydratační ale také matující složce v krému už není zapotřebí zatěžovat mladou pleť přebytečným makeupem.

Řada žen si v dnešní době už neumí představit vyjít z domova bez svého oblíbeného parfému.

Zajisté je dobré pěstovat i v mladých ženách touhu být za všech okolností upravená, voňavá a cítit se skvěle.
Mladým slečnám sluší především lehce nasládlé, případně citrusové tóny vůní. Pro tak velkou příležitost jakou je svatba bych své dospívající dceři klidně pořídila svěží, mladistvý parfém Shibui s přirozenými svěžími citrusovými tónyznačky Florascent eco parfums.

Autor: Redakce

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *