Jak si vybrat dokonalou svatební kytici pro svou svatbu?

Začínáme nejkrásnějším dnem v životě každé ženy – svatebním dnem. Ať už již máte svůj vysněný šat nebo stále hledáte ten pravý, je tu jeden malý detail, který by neměl uniknout vaší pozornosti – svatební kytice. Jde o element, který dokonale doplňuje nevěstčin outfit, vyjadřuje její osobnost a zároveň přináší trochu kouzla do celé události.

Představte si, že jste královna dne. Vaše svatební šaty jsou jako koruna. Avšak i královna potřebuje žezlo, a to je přesně ona – svatební kytice. Je to kouzelná hůlka, která dodává špetku magie k celé ceremonii. Při výběru své kytice si proto dejte záležet stejně jako při výběru šatů.

Svatební kytice je více než jen doplněk. Je to něco, co vás provází celým dnem. Je to něco, co držíte v ruce, když vstupujete do kostela, něco, co vám dává sílu a odvahu, něco, co třeba vyhodíte za hlavu svým svobodným kamarádkám.

Svatební kytice z růží ve tvaru srdce- svatba na zámku

Na co hledět při výběru svatební kytice?

Při výběru kytice je dobré brát v úvahu styl vaší svatby, šatů a samozřejmě vaši osobnost. Pokud jste romantická duše, možná si vyberete klasickou rundu z růží. Jestli máte rádi divokou přírodu, může vás oslovit kytice z polních květin. A pokud jste moderní nevěsta, možná si zvolíte něco netradičního, třeba ladičku z orchidejí.

Nejčastěji volené květiny:

  • kala
  • luční kvítí
  • z růží
  • z pivoněk
  • z levandule
  • hortenzie
  • kopretiny

Svatební kytice může být také krásným symbolem. Můžete si například vybrat květiny, které něco znamenají pro vás a vašeho budoucího manžela. Možná květina, kterou jste dostala na prvním rande, květina, která roste v zahradě vašich rodičů, nebo květina, kterou máte prostě ráda.

Kouzlo svatební kytice

Je v její jedinečnosti. Stejně jako každá nevěsta, i každá kytice je jiná. A to je to, co z ní dělá tak speciální doplněk. Je to něco, co je jen vaše, něco, co vás reprezentuje, něco, co vás provází tím nejdůležitějším dnem vašeho života. Jde o doplněk, který může být stejně významný jako svatební šaty.

Takže při plánování vaší svatby nezapomeňte na tento malý, ale významný detail. Nejenže dodává punc celé události, ale také odráží vaši jedinečnou osobnost a vkus. Vyberte si svou kytici s láskou a pozorností, protože je to něco, co vám bude připomínat váš speciální den po zbytek života.

I když květiny uschnou, vzpomínky zůstávají navždy.

Autor: Redakce

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *