Jak vybrat ty správné židle pro váš svatební den

Svatba je jedním z těch nekrásnějších dní v celém životě většiny z nás

Většina mladých dívek o téhle události sní už jako malá děvčátka. Během této noci se každý, dokonce maličký, detail počítá. Správné židle mohou vytvořit jedinečnou atmosféru anebo ji jednoduše zdůraznit. Podívejte se, co byste měli vědět o svatebních židlích a jak je vybírat.

  • Svatební židle by se měli hodit ke svatební síni a její výzdobě.
  • Když si rezervujete svatební síni, zeptejte se, jaká výzdoba je zahrnutá a jak budou vypadat židle.
  • Jedním z nejlepších řešení jsou židle chiavari tiffany.

Během této speciální noci je důležitá celá kompozice a výzdoba svatební síně. Dokonce i ta nejkrásnější místnost nebude vypadat dobře, pokud se malé detaily, jako židle na svatbu, nevyberou správně. Všechno do sebe musí zapadat, a obvykle vám s tím může pomoci majitel svatební síně. Nezapomeňte se zeptat, co spadá do vašeho balíčku.

Některé páry se soustřeďují na jídlo, alkohol, ale zapomenou na věci jako jsou židle. Vždycky se zeptejte na to, jak bude síň vypadat, a jak bude vyzdobená. Na některých místech si dokonce účtují extra poplatky za výzdobu židlí!

Občas možná někdo bude chtít mít nějaké konkrétní židle, ale nejuniverzálnější a nejlepší volbou jsou většinou židle Chiavari tiffany. Tyto americké svatební židle jsou oblíbené po celém světě, protože jsou k dispozici téměř ve všech barvách, o kterých se vám může zdát, a hodí se téměř ke všem dekoracím. Svojí konstrukcí jsou pevné, a hodně vydrží (udrží až 150 kg), a i díky tomu patří tento druh židlí mezi nejběžnější židle ve svatebních síních a konferenčních sálech.

Nezapomeňte si vybrat tu správnou barvu židlí

Musí se hodit ke stylu celé svatební síně. Občas je nejlepší zvolit transparentní modely, které vypadají neskutečně dobře v kombinaci se silným světlem. Je dobré vybírat moudře, protože musíte vyvážit kvalitu a cenu každé jednotlivé položky. Nezapomeňte, že židle by neměly vypadat „těžce“, musí být stabilní a nesmí zachytávat oblečení.

Pokud vaše svatební síň nenabízí židle, které by se vám líbily, možná budete chtít zvážit jednu z našich svatebních půjčoven.

Najdete je téměř v každém městě a nabízejí nejen židle, ale téměř kompletní svatební vybavení včetně nápisů „LOVE“ a dalších věcí. Nezapomeňte, že čím větší výzdobu chcete mít, tím více budete muset zaplatit, takže přemýšlejte o tom, co je nutné a co jen nadbytečné. V případě jakýchkoli dotazů se můžete kdykoli zeptat majitele vaší svatební síně nebo pracovníka svatební půjčovny.

Autor: Redakce

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *