Jaké si dnes mohou vybrat nevěsty svatební šaty?

Nevěsty si své svatební šaty vybírají podle vkusu a chtě-nechtě i podle doby a současných trendů.

Záleží jen na vás, pro jaký styl se nakonec rozhodnete, ale určitě nikdy není na škodu si projít aktuální módní trendy a inspirovat se tím, co je právě v kurzu a v jakých svatebních šatech můžete skvěle zazářit.

Klasické svatební šaty a jako z pohádky

Každá holčička si někdy přála být princeznou a na svatbě si může tento velký sen splnit. Současný trend je tomu výborně nakloněný.
Letí svatební šaty s bohatou sukní, můžete použít šifonové volány a kaskádovité nabírání. V kurzu jsou také doplňkyna svatební šaty, například mašle, které jsou nyní dle módních návrhářů svateb nejčastěji umisťované do pasu. Boom zažívají i doplňky, které házejí odlesky. Příkladem mohou být:

  • flitry
  • perličky
  • kamínky
  • metalické barvy a látky

Když chcete něco jiného

Pokud nechcete bohatou sukni a raději byste úplně jednoduché provedení, nezoufejte. I takových svatebních šatů seženete velkou nabídku. Stejně tak, pokud vás láká namísto aktuálně často používaného střihu s větším výstřihem raději něco konzervativnějšího. Tradiční a pro mnoho žen také nejkrásnější je typická bílá barva, kterou stále obvykle na své šaty volí. Ta znázorňuje krásu a čistotu.

Svatební šaty pro nevěstu však mohou být i barevné a to jak celkově, tak i jen jednoduchým podbarvením sukně. Mezi nejčastěji používané odstíny patří růžová, žlutá a meruňková.

Je libo alternativu k svatebním šatům?

Možná je to pro vás k nevíře, ale overaly a kalhoty se dostávají do módy i ve svatebním světě. V České republice není tento jev tak častý, jako v zahraničí, přesto však i u nás zakoupí nevěsty také jiné oblečení na svatbu, než jsou šaty. Vedle kalhot a overalů můžete narazit i na sukně. Ty mohou být nošeny klasicky nebo přes krátké přiléhavé šaty.

Pokud vás princeznovský styl neláká a cítíte se spíše na moderní nevěstu nebo formální a pohodlné provedení oblečení, nic vám nebrání popřemýšlet i o této variantě.

Autor:

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *