Jaký pánský oblek pro ženicha je nyní v kurzu?

Výběr šatů pro nevěstu není vůbec jednoduchý díky množství rozmanitých druhů sukní, výstřihů, dekorací a stylů. Volba oblečení, které si vezme ženich, je v porovnání s tím obvykle hračka. Přesto jej rozhodně není radno podcenit a existují v něm určitá pravidla i aktuální módní trendy, kterými se můžete při výběru nechat inspirovat.

Černý oblek pro ženicha je nesmrtelná klasika

Stejně jako bílé šaty pro nevěstu, tak i černý oblek pro ženicha je nadčasovou záležitostí, se kterou nemůžete sáhnout vedle. Stále je nejčastější volbou všech mužů, pro které je pohodlnost a praktičnost důležitější, než současné trendy.

Nicméně módní návrháři stále častěji nabádají k užívání prvků, které tuto klasiku mírně zpestří i použití zcela netradičních obleků. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv extravagantnost, stále platí neměnné společenské pravidlo, že smoking se na samotný obřad během dne nenosí. Je popřípadě vhodný až na večerní oslavu, když začne uvolněná zábava.

Moderní drobné doplňky pro ženichy

Pokud hledáte něco jiného, než klasiku, možná vás osloví potisk saka. Setkat se můžete s decentními geometrickými vzory i květovanými motivy.

Potisk pánského saka vypadá velice dobře, zajímavě a přitom ladí ke klasickým společenským kalhotám. Mezi více střízlivé varianty pak patří jemné vyšívání. Jako součást obleku pro ženicha můžete zařadit i různé doplňky jako například:

  • šle
  • klobouky
  • hodinky
  • šátky

Oblek nemusí být jen černý, vyberte jinou barvu obleku

Stále častěji se můžeme u módních návrhářů svateb také setkat s různě barevným provedením celé soupravy včetně kalhot.

Oblek pro ženicha je vedle tradiční černé barvy často i bílý, stejně jako šaty nevěsty. Pokud chcete dát na aktuální módní trendy, které ve světě letí, lze zvolit britský styl, tedy tmavě modrou barvu doplněnou sněhobílou košilí a motýlkem. V obchodech však najdete i jiné odstíny, obvykle v módním matném provedení. K sehnání je rovněž oblek s drobnými vzory.
Stejně tak můžete sladit barvu a střih pánského obleku pro ženicha s vybranými šaty pro nevěstu

Autor:

Související články

Komentáře k článku

rojak:
08:37 13. 04. 2020
Oblek na svatbu si umím představit jedině v černé barvě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *