Laciné svatební šaty - jak neutratit majlant a přesto se cítit jako princezna

Jak a kde si vybrat ty správné a dokonale padnoucí svatební šaty na vaši svatbu?

Půjčit si je nebo koupit? Podědit? Kupovat v zahraničí, u nás nebo si je nechat ušít na míru?

Pojďme si toto téma do detailů rozebrat.

Každá žena by se měla, a to nejen na svůj velký svatební den, cítit jako princezna.
Pokud jste již našla svého prince, který obdivuje vaši krásu i když jste oblečená ve vytahném tričku a v teplákách, máte vyhráno. Ale je úplně normální, že se chceme všechny cítit v den svatby skutečně dokonale.

Svatební šaty od 1 399 Kč

Kromě skvěle padnoucích svatebních šatů k celkovému looku patří i perfektně sednoucí makeup a upravené vlasy. Můžete mít totiž na sobě sebedražší šaty, ale pokud se nezaměříte na celkový vzhled, nemyslím si, že budete vypadat tak dobře, jak byste mohla.

Ale zpět k svatebním šatům.
Dnešní doba má své velké výhody v tom, že existuje na trhu opravdu velký výběr obchodů, které nabízí  laciné svatební šaty a obleky pro pány na svatbu.
Až jde z toho hlava kolem a pro některé z nás je pak těžké si šaty vybrat. Určitě si nechejte dostatek času na správný výběr  svatebních šatů. Vyplatí se to.

Pokud si nechcete nechat šaty na památku, můžete využít služby půjčoven svatebních šatů

Výhodou je, že vám ve svatebních salónech poradí profesionálové a poskytují většinou také služby drobných úprav, aby vám šaty opravdu perfektně sedly. Mínusem této volby může být to, že se nejedná zrovna o malou finanční částku a dále se nevěsty často musejí dosti hlídat, aby se jim podařilo vrátit šaty v původním stavu a nemusely doplácet další peníze za složité čištění nebo úpravy.

Tento článek s podtitulem ,,jak neutrati majlant a přesto se cítit jako princezna“ se zaměřuje ale více na nízkobudgetové varianty nákupu či zapůjčení šatů.

Existuje celá řada internetových, a to i zahraničních obchodů, které vás překvapí nejen svým rozsáhlým výběrem, ale i příznivými cenami. Můžete si tak s poměrně rychlou dodací lhůtou objednat vícero šatů, najdete zde pěkné a laciné svatební šaty pro nevěstu. Svatební šaty si můžete vyzkoušet, vybrat ty nejlepší a ostatní zboží vrátit.

V e-shopu Bonprix si určitě pěkné svatební šaty vyberete.
Najdete zde široký výběr různých barev, střihů a velikostí pro ženy všech věků.

Poslední možností, pokud jste zručná a kreativní, je např. nákup neonošených šatů z druhé ruky a jejich následné přešití, nebo si ušít celé šaty sama.  Tuto variantu využívají ženy, které jsou v době svatby těhotné. Přitom nemusí, koupit svatební šaty pro těhotnou nevěstu není problém

Jedná se ale o velice náročnou disciplínu, která vám ve výsledku neušetří tolik peněz, zato zabere hodně času a bude vás možná stát i hodně stresu a tomu bych se osobně snažila před svatbou a v rámci plánování a celé organizace svatby, v co pokud největší míře, vyhnout .

Autor: Redakce

Související články

Komentáře k článku

rojak:
15:48 17. 04. 2020
Dobrá inspirace pro všechny kdo potřebují nové šaty za dobrou cenu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *