Magnety, praktický dárek, který na svatbě překvapí a zároveň potěší

Svatební přípravy se neskládají jen z velkých věcí, které se běžně musí zařídit. Je pravdou, že by se bez nich dokonce i svatební obřad s hojnou hostinou obešel. Ovšem maličkosti jsou právě ty, které dělají největší potěšení v životě. Mezi jednu takovou drobnost patří magnet.

Magnety a svatební obřad?

Že vám tyto dvě věci nejdou dohromady je možná i pochopitelné, ale na druhou stranu dnes existují tak praktické věci, které se hodí právě na svatební den, že byste tomu opravdu nevěřili. Jestli si někdo představí šedé nebo hnědé kolečko, které drží na kovu, tak je třeba, aby se podíval ještě o kousek dál. Dnešní moderní technologie dávno nabízí daleko větší možnosti. V nabídce jsou nejen různé tvary magnetických obrazců, ale i háčky a úchyty, dekorace, dokonce šperky nebo magnetické pásky a fólie.

Vyrobit si v dnešní době magnety na lednici s vlastní fotografií nebo jinou dekorací, již není žádný problém. Postačí samolepící magnetická fólie nebo páska a fotografie nebo nějaký jiný suvenýr.

Kde magnety lze použít?

  1. Označení svatebního obřadu, kdy se například nalepí na magnety fotografie snoubenců na fólii s potřebnými údaji.
  2. Dá se vytvořit skvělá koláž ze společných chvilek a dozdobit magnetkami sál nebo místo, kde se bude konat hostina a svatební zábava.
  3. Dokonce mohou být magnety vhodným dárkem pro novomanžele.
  4. K malé výslužce lze přidat vlastnoručně vytvořenou magnetku. Stačí malá fotografie snoubenců, kteří se rozhodli jít společnou cestou.
  5. Originální dárek rozhodně potěší a navíc připomene přátelům váš svatební den.

Výroba magnetu je velmi snadná

V první řadě si musíte koupit samolepící magnetickou fólii.

Velký výběr magnetů a dalších magnetických produktů nabízí společnost UNIMAGNET. Poté si fólii upravíte na patřičný rozměr, podle toho, jak velkou magnetku budete chtít získat.

Lepivá vrstva je chráněna fólií, tu jednoduše sejměte a místo ní připevněte fotografii, upomínkový předmět nebo jakoukoliv dekoraci, tady záleží jen na vaší fantazii. A je hotovo. Není to nic náročného.

Hotové magnety vypadají dobře a není problém je přicvaknout k nějaké kovové ploše a opětovně sundat a přendat na jiné místo. Samozřejmě magnetická fólie přináší i celou řadu jiného praktického využití.

Tvořit upomínkové magnetické dárky, které navíc potěší, nebylo skutečně nikdy tak zábavné a jednoduché.

Autor: dy

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *