Moderní citáty na svatební oznámení

Svatbu si v dnešní době může každý přizpůsobit podle svých představ, jak se vám jen bude líbit.

Stejně tak, pokud jste hosty a sestavujete přání novomanželům. V obou případech určitě oceníte nápady na citáty, které můžete vedle osobního textu připojit. Velký prostor pro kreativitu dnes můžete využít při vytváření svého svatebního oznámení.

Citáty při sestavování přání a oznámení?

Svatební oznámení lze poskládat jakkoliv. Důležité je, aby na něm bylo jméno svatebčanů. Obvykle nechybí ani místo a čas, to však již nezbytné není. Připojit můžete jen ozdobný text, kterým často bývají svatební citáty. Ty se hodí také na přání novomanželům, kde by však rozhodně neměl chybět osobní text. Pokud přemýšlíte o citátu, budete vybírat ze dvou základních kategorií:

  • vážné a obvykle zamilované texty
  • vtipné, hravé a zábavné citáty
  • originální podle životního stlyu novomanželů

Inspirace na vtipné texty

Zábavným textem na svatební oznámení je například „Honil nás rozum, ale my byli rychlejší.“ Ideální volba pro pár milující humor.

Na přání novomanželům zase můžete napsat „Opravdu ideální manžel je muž, který zachází se svou manželkou přesně tak jako se svým novým vozem.“ Pro toho, komu záleží primárně na svém voze jde o to nejtrefnější.

Správný manžel je muž, který nikdy nezapomene datum narození své ženy, ale nikdy neví, kolik je jí let.“ To je citát, který odkazuje na častou vlastnost mužů zapomínat věk svých partnerek.

Dávejte pozor, zda je to humor a je vhodný na svatbu

Slavný citát Alberta Einsteina „Hlavní příčinou rozvodů je manželství.“, který nemusí vždy úplně sednout, či Moliéreovo „Je pořád ještě lepší být ženat, než být mrtev.“ je sice zábavné, ale hodí se jen pro novomanžele, kteří jsou opravdu velkými vtipálky.

originální kreslené svatební oznámení

Vážná oznámení a přání s citáty o lásce

Pokud chcete použít spíše vážné a zamilované citáty, máme pro vás také inspiraci: „Miluji život, protože mi dal Tebe. Miluji Tebe, protože jsi můj život.“ To dokonale ukáže, jak velká láska daného páru je.

Teprve muž a žena dohromady vytvářejí skutečného člověka.“ Příklad citátu, který udělá z páru nerozlučnou dvojici, která bude dělat vše pouze společně.

Kamkoli půjdeš, půjdu s Tebou. Kdekoli zůstaneš, zůstanu s Tebou.“ I to je jeden z citátů, který odkazuje především k naprosté oddanosti jednoho k druhému.

Teprve, když jsme nalezli lásku, víme, co jsme v životě postrádali.“ Tento citát pouze potvrzuje, že láska je v životě jedna z nejdůležitějších věcí.

Podobně, jako předchozí citát vyjadřuje lásku jednoduché sdělení od Johna Lennona „Máš-li lásku, máš všechno.

Napište nám, jaký citát nebo text jste měli na vašem svatebním oznámení.

Autor: dy

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *