Máte alergii na zlato nebo stříbro? Náušnice z chirurgické oceli tento problém vyřeší

Náušnice z chirurgické oceli nejsou jen obyčejné náušnice

Každá malá slečna, dospívající dívka, mladá i starší žena se ráda zkrášlí náušnicemi. Náušnice jsou krásný doplněk k celkovému vzhledu a image ženy, a určitě může zaujmout. Dříve si většina dívek musela napřed nechat „propíchnout uši“ a pak už nic nebránilo první ženské parádě. Připnout si náušnice, třeba ty, které dostala jako dárek od babičky.

Náušnice s krásnou decentní perlou

Ženy, u kterých se projevila alergická reakce na některý z drahých kovů, jako je třeba zlato nebo stříbro mají dnes možnost výběru typů náušnic, které je neomezí.

Líbí se vám přírodní, decentní a jemná perla?
Pak uděláte dobře, když si vyberete kombinaci náušnice z chirurgické oceli s bílou perlou. Na výběr máte nejen perly, ale i různé druhy drahých kamenů, písmena nebo originální tvary.

Briliantové šperky

 

Nová alternativa připínání dámských náušnic

Možná jste se již setkali s dalším druhem připínání dámských náušnic. Nejedná se o nic jiného, než o nyní oblíbenou variantu takzvaných „zanáušnic„.

Zanáušnice mají jednoduché připnutí za ucho, klasický vzhled náušnice a na výběr je spousta různých druhů a typů nejen pro denní nošení.

 

Vybrat si dnes pěkné a originální náušnice z chirurgické oceli není vůbec žádný problém Spíš si myslím, že budete bojovat s tím, že se vám budou všechny líbit a vy nebudete vědět, které si koupit.  S drahým kamenem, perlou, dlouhé, řetízkové… Znám to. Mám dceru, která je parádnice a náušnice si často kupuje.

Má na ně pěkný stojánek, který si ráda doplňuje o zajímavé kousky. Bohužel, kupuje jen náušnice z chirurgické oceli, protože je jednou z těch, co jsem popsal na úvod. Má alergii na zlato i stříbro. Pro mě je to svým způsobem plus. Když přebírám a platím zásilku, není to tak drahé 😀

Briliantové šperky
Autor: Redakce

Související články

Komentáře k článku

rojak:
08:52 27. 03. 2020
Na šperky ze zlata, nebo ze stříbra si nijak nepotrpím, ale nosím přívěsek z nerezové oceli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *