Nejkrásnější auto ze svatební kolony by mělo patřit nevěstě

Při plánování svatby nesmíte zapomenout na vhodný dopravní prostředek pro nevěstu.

Výjimečná osobnost si zaslouží skutečně netradiční vůz, který bude samozřejmě hrát prim mezi všemi ostatními vozidly. Otázkou je, když nejste vlastníky takového auta a ani není viditelná šance jej získat od přátel, jak to jen provést.

Řešení je velmi jednoduché

Stejným způsobem, jako si můžete zapůjčit svatební šaty a různé dekorace, fungují půjčovny automobilů. Jen přece pár dobrých rad se bude hodit, než se do autopůjčovny vydáte.

  • Pokud má vaše svatba nějaký určitý styl, tak podle toho můžete zvolit i model automobilu pro nevěstu. Zapůjčit se dá skutečně luxusní auto pro princeznu, stejně tak jako veterán nebo například automobil se sportovní úpravou.
  • Dále je třeba si zjistit, jaké má nevěsta šaty. Samozřejmě legenda praví, že ženich musí nevěstu spatřit ve svatebních šatech až u oltáře, ale pár informací by si měl každý muž zjistit dřív, než půjde automobil rezervovat. Přece jenom šaty s vlečkou nebo obručemi bude velký problém dostat do nízkého sportovního vozu nebo například recesního Fiátka. A mnohdy ani kabriolet se staženou střechou není správnou volbou kvůli účesu, který zajisté dal hodně práce. Všechno to chce důkladně promyslet.

Představu máte a teď jen to nejdůležitější

Je na čase navštívit autopůjčovnu, která naplní nejen představy o svatebním voze, ale také zajistí pěknou výzdobu. Přece jenom doby, kdy se auto ověnčilo pouze stužkami, jsou dávno pryč. Nevěsta si právem zaslouží i bohatou dekoraci na svatebním automobilu.

Jeden tip by tu přece jenom byl a ještě tak trochu s bonusem. Navštivte autopůjčovnu OneTwoGo a rozhodně nebudete litovat. Zapůjčit si můžete nejen vysněné vozidlo, ale i řidiče a nebude nouze ani o svatební dekoraci. Možná si to ještě potřebujete trochu rozmyslet, což vůbec nevadí, jelikož rezervace vybraného vozu může proběhnout ještě jinak a za výhodnějších podmínek.

Akce „On-line“ aneb sleva až 5%

Je to jednoduché, z pohodlí svého domova uděláte on-line rezervaci, a získáte nejen perfektní servis a svatební automobil, ale ještě navíc slevu až 5% a to z konečné částky celkového pronájmu. Teď již jen můžete očekávat, že svatební kolonu bude zdobit zvolený model, který doveze v pořádku váš klenot včas na místo určení. Tam bude již čekat více obdivovatelů. Ženy budou zvědavé na nevěstu a muže pro změnu bude zajímat, jaký vůz jste nakonec vybrali. Rozhodně jim nasadíte trochu brouka do hlavy, že jste jim neřekli, že vlastníte takového fešáka.

Nikdo nemusí truchlit

To platí jak o svatbě, tak o autě. Autopůjčovna OneTwoGo nabízí akci „Víkend“ aneb plaťte méně a to pro všechny milovníky vozidel. Můžete využít šanci a zapůjčit si na víkend vysněný automobil. Akční nabídka platí již od pátku od 9:00 hodin a váš návrat se bude očekávat až do pondělí, ovšem nejpozději opět do 9:00 hodin. Není nic krásnějšího, než překvapit partnerku nebo celou rodinu vysněným vozem, vychutnat si jeho jízdní vlastnosti a veškerý komfort. Navíc za skutečně přijatelnou a nízkou cenu.

Autor: dy

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *