První fotky ze svatby už do 5 dnů

Bez fotografa by se neobešla snad žádná svatba. Přece jenom, pro většinu lidí je to událost, kterou zažijí jen jednou v životě, a tak by měla zůstat zvěčněná na fotografiích. Skrz objektiv zkušeného fotografa navíc může svatba vypadat ještě idyličtěji, než ve skutečnosti probíhala. Dobří fotografové totiž umí doslova kouzlit.

Jednou záležitostí je nafocení příprav, obřadu, svatebčanů, hostiny a doprovodného programu. Většina novomanželů však má zájem také o fotografie, na nichž budou v krásném prostředí zachyceni jen oni dva. V přírodě, na zámku, kde se svatba koná, nebo třeba na lodičce. Možností je mnoho a buď vy, nebo fotograf jistě na nějakou přijdete.

Elektronické fotografie už dnes nikoho neohromí

Je skvělé, že dnes můžete všem svatebčanům rozeslat fotky online, nicméně nemít je v tištěné podobě by byla opravdu škoda. Někdy vám fotografové nabídnou i vytvoření svatební fotoknihy, jindy vám je aspoň vytisknou. Možné je vytvořit fotoobraz v rámu, svatební video, online fotografii nebo si jen nechat nahrát fotky na DVD. Připlatit si za svatební fotografie ve fyzické podobě se však určitě vyplatí.

Co však ohromí, je rychlost

S profesionálními fotografy je jeden velký problém. Všechno jim zpravidla hrozně dlouho trvá. Nemyslete si, pro ně práce nekončí tím, že odejdou z vaší svatby. Fotografie musí protřídit, aby vybrali ty nejlepší, a někdy i trochu upravit, aby bylo dokonalé vyvážení barev, kontrast, jas a další parametry. Výslednou úpravou dodají fotce onen perfektní dojem, takže z ní ve finále sálá radost.

Jenže nikdo nechce na fotky ze svatby čekat dlouhé týdny. Proto například svatební fotograf Praha Martin Fiala dodává první fotografie už do 5 dnů. Zbytek po delší době, ale ty hlavní snímky máte rychle. Na focení s sebou bere i vizážistku a stylistku, je schopen zařídit dokonce vaši personalizovanou webovou stránku s fotogalerií. Po svatbě tedy všem zúčastněným jen pošlete odkaz a oni si budou moct váš jedinečný den zrekapitulovat.

Autor: dy

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *