Řešíte svatbu na poslední chvíli? Nechte si svatební kytici dovézt přímo domů!

Svatební den je jedním z nejvýznamnějších v životě každé nevěsty i ženicha

Snoubenci, často již po nějaké době společného soužití, oficiálně stvrzují své rozhodnutí ubírat se životem společně, trávit spolu nádherné chvíle a být si oporou, když se objeví jakékoli problémy. Ze svobodného muže a ženy se před zraky rodiny a přátel stává manželský pár. Proto si přejeme, aby nejen samotný obřad, ale celý svatební den proběhl v co nejslavnostnější atmosféře a naprosté pohodě.

Na svatbu bychom se měli důkladně připravit

Svatební přípravy jsou často provázeny značnou dávkou nervozity. Zejména nevěsty a jejich maminky se často strachují, aby vše proběhlo dokonale a přesně podle plánu. Stresu ale podléhá i mnohý ženich. Je toho přece třeba tolik zařídit!

Co vše musíme před svatbou stihnout

Kromě dojednání místa konání a průběhu samotného obřadu je nezbytné zajistit i svatební hostinu a oslavu. A to zdaleka není vše. Nezbytné je sehnat vhodné šaty pro nevěstu i ženicha, nechat vytisknout svatební oznámení a zorganizovat dopravu. Neobejdeme se ani bez svatební výzdoby.

Naprostou nezbytností, bez které se žádná svatba nemůže konat, jsou svatební prstýnky. A samozřejmě svatební kytice pro nevěstu. Vždyť právě ta podtrhne její krásu. A svobodné kamarádky budou napjatě čekat na chvíli, kdy ji nevěsta odhodí. Mnohé z nich budou doufat, že svatební kytice padne právě do jejich rukou, a že to budou právě ony, kdo sezvou hosty na svůj slavný den příště.

 

Jak vybrat svatební kytici?

Ani pokud nám na vybrání svatební kytice nezbylo v předsvatebním shonu příliš času, nemusíme si zoufat. Služba Fleurop se specializuje na rozvoz květin a připraví nám tu pravou svatební kytici i na poslední chvíli.

Není třeba nikam jezdit, vše vyřešíme online. A svatební kytice nám bude přivezena přímo na domluvenou adresu.

Autor: dy

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *