Rozlučka se svobodou v náruči panenské přírody na Bokově chatě

Rozlučka se svobodou si získává velkou oblibu

Tato tradice nesmí chybět před žádnou svatbou. Jedná se o neformální akci a jejím cílem je zkrátka pobavit se, užít si společný čas a vlastně se tak trochu symbolicky rozloučit se svobodou před vstupem do manželství.

Je čas vystoupit z rozjetého vlaku moderní doby

Svatba není jen svatební obřad, oboustranné ANO a svatební polibek. Pokud nám svatbu nepřipravují svatební koordinátoři, tak je to v podstatě pěkný shon a mnohdy na to naše nervy nestačí.
Je čas vysadit a rozlučka se svobodou je naprosto ideální.

O to víc, když se můžeme alespoň na víkend ponořit do klidu a radostné pohody, to pak působí rovnou jako očistná regenerační lázeň na tělo i na duši. Jestli něco takového chcete nebo dokonce potřebujete prožít, tak musíte vyrazit na Šumavu.

Panenská příroda a polosamota je ideální místo pro rozlučku se svobodou

Šumava jako taková je skutečný unikát přírody. V podstatě se zde žil tvrdý život, ale na druhou stranu, díky tomu se zde nestavěly žádné železnice, nebudovaly továrny ani žádné doly.

Své kouzlo si Šumava zachovává i v dnešní době

Rozlučka se svobodou na Bokově chatě nedaleko Kvildy je skvělý nápad a inspirace. Lidé si do těchto končin jezdí odpočinout a načerpat novou sílu. Vychutnávají si zde v létě rozkvetlé louky a lesy plné plodů, projížďky na kole a turistiku. V zimě je tu ideální prostor na lyžování a běžky.

Bokova chata má co nabídnout

8 pokojů až pro 30 osob, plně vybavená kuchyň pro přípravu studeného i teplého občerstvení. Několik místností pro úschovu vybavení a připravených překvapení.
Venkovní zázemí s ohništěm, terasou a bazénem je dalším plusem pro tuto akci. Rozlučka se svobodou může být díky soukromí velkým zážitkem pro celou skupinu přátel.

V případě, že celou akci naplánujete na celý víkend, prohlídka místních slatí, procházka kopcovitou krajinou a především čerstvý vzduch bude doslova oázou a povzbuzením do dalších dnů. Rozlučka se svobodou nemusí být jen o oslavách, je také potřeba si odpočinout a nabrat nové síly.

Obec Nové Hutě

Tato obec se nachází v Chráněné krajinné oblasti Šumava, přímo je to její takové srdce. Dá se říci, že na rozlučku se svobodou je tu nejvhodnější místo. Bokova chata, která se nalézá na polosamotě, poskytne naprosté soukromí a to dokonce až pro 30 lidí.  To již je pořádná parta, jen je třeba si prostory zavčasu zarezervovat.
Poté nezbývá, než se jen dopravit na místo, parkoviště je v místě chaty a rozlučka může začít. V případě, že chcete bezproblémový dovoz a odvoz na rozlučku se svobodou, autopůjčovna One Two Go vám vše zajistí.

 

Autor:

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *