Sháníte dobrého svatebního fotografa? Už nemusíte!

Svatba by měla být nezapomenutelná. Stejně jako vzpomínky na ni. Jejich nositeli stále zůstávají fotografie. Výběr jejich autora rozhodně nepodceňujte.
Na fotografii každý chce vypadat dobře. Jinak se fotografie zbaví, nebo se na ní nebude dívat. A co s takovou fotografií pak? Hodit ji do koše. To vám nehrozí, obrátíte-li se na skutečného profesionála, který ví, co dělá.

Zaměřeno na dobrého fotografa

Jak poznáte dobrého svatebního fotografa? Samozřejmě na základě fotografií, jimiž se prezentuje. Líbí se vám? Pak neváhejte a obraťte se na něj. Byla vaše kamarádka ze svých svatebních fotografií nadšená? Vezměte si od ní kontakt. Je velká pravděpodobnost, že spokojení budete i vy. Máte s konkrétním fotografem už své zkušenosti? Samozřejmě, že dobré? Obraťte se na něj znovu. Cest k dobrému fotografovi a dobrým fotografiím, jak vidíte, vede mnoho.

Profesionálně a s citem

Fotografování svateb, ale i fotografování maturitních plesů, večírků, škol a školek v Olomouckém kraji (Olomouc, Prostějov, Přerov, Mohelnice a Šumperk), má ve svém portfoliu svatební fotograf Jan Friesner, fotograf s dlouholetými zkušenostmi, fotografickým okem a samozřejmě profesionálním vybavením.

Nejenom svatby zaznamenává profesionálně a s citem. Fotografie Jana Friesnera jsou technicky dokonalé, k tomu jim nechybí nápad, šmrnc i vtip. Zkrátka něco vypovídají, což je u fotografie jako takové nesmírně důležité.

Ateliérová, dětská i produktová fotografie

Jan Friesner je ovšem expertem i na ateliérové focení, dětskou i produktovou fotografii. Fotografie nejenom nafotí, ale i profesionálně upraví a dle přání klienta i vytiskne například na fotoplátno. Jednoduše zformulujte své požadavky a on vám, bude-li to v jeho silách, vyhoví.

Autor: dy

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *