Šperky nejen na svatbu

Jistě bychom našli mnoho příležitostí, při kterých chceme vypadat šik. Pánové i dámy. A neodmyslitelnými doplňky, které si rádi zvolíme, jsou bezpochyby šperky. Přinášíme vám tedy trochu inspirace a třpytivé krásy.

Tradiční prsteny

Ať už ve jste ve svazku manželském, nosíte zásnubní prsten, nebo jich máte více, máme jedno doporučení. A to lze aplikovat obecně i na další cennosti. Méně je více. Vrchol nevkusu by bylo snažit se „obsadit“ každý prst. Lidé by si o vás mimo jiné mohli myslet, že se vychloubáte.

Pánové. Pokud plánujete svou milou požádat o ruku a hledáte „Zásnubní prsteny s diamantem Ostrava„, zkuste odkaz v textu a inspirujte se úžasnými ručními výtvory.

Brože nejsou jen pro dámy

Neobvyklé? Možná. Nevhodné? Určitě ne! Brože nejsou žádnou novinkou a získávají na oblibě. Při formálních událostech, jako jsou svatby, bývají mnohdy výrazným pánským doplňkem. Jejich výběr opět prosím nepodceňte. Nabízejí se luxusní zlaté brože, stříbrné, nebo také ve wood stylu. Navrhujeme nechat si poradit přímo u prodejce, který vám doporučí ideální výrobek.

Nepřehánět to… Milé ženy, máte-li v úmyslu se ozdobit nádhernou a výraznou broží, pak není vkusné si brát další dominantní šperk – nejčastěji náhrdelník. Zvolte kupříkladu jemný řetízek, třeba i s menším přívěskem. To je náš tip.

Řetízky a náhrdelníky

Muži zde přicházejí trochu zkrátka, jelikož často mají košile zapnuté až ke krku. Najdou se však i výjimky – v jakém duchu se svatba koná (letní neformální oslava).

Ženy mohou spíše své šíje a dekolty ozdobit krásným zlatnickým kouskem. Co byste řekla na náhrdelník s diamanty? Pochopitelně je ve hře také originální bižuterie, krajky a jiné materiály. Vždy bychom měli mít na paměti, že náš celkový outfit má být sladěný a jít ruku v ruce s přáními ženicha a nevěsty (barvy, styl aj.).

Nezapomínejme však ani na svá zápěstí a kotníky. Něžná pohlaví mají opět nepřeberné množství možností. Povolte uzdu své fantazii, a chcete-li se trochu odlišit, zvolte například Hennu. Jaké zdobení si necháte vykouzlit na tělo, je pouze a jen na vás. Vůbec se nemusí jednat výlučně o indické ornamenty.

Chlapi, dřevo jede!

V posledních letech se kromě tradičních materiálů dostávají do popředí šperky ze dřeva. Krásné spony na opasky, motýlci, manžetové knoflíčky, nebo i výše zmíněné brože. Pokud máte blízko k přírodě a jdete naproti originalitě, určitě se po těchto úžasných výrobcích poohlédněte.

Autor: Redakce

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *