Šperky nevěstám vždy sluší, stačí si vybrat

Každá nevěsta před svým velkým dnem řeší především, jaké si na sebe oblékne šaty.

Celkový vzhled perfektně doplní šperky, vhodně vybrané právě k šatům. K bílým šatům jsou snad nejoblíbenější šperky z perel, stříbrné i štrasové šperky s čirými kamínky.

A to nejen díky nadčasovosti těchto doplňků, které je možné později využít i pro denní nošení, ale také pro jejich univerzálnost a snadnou kombinaci s dalšími doplňky.

Perlové šperky jsou nadčasové a velmi elegantní

Pravé říční perly jsou velmi působivé díky jedinečnosti každé perly, žádná není stejná, stejně tak jako nevěsty.

Svatební šaty ve smetanové, či barvě Champagne dokonale doplní zase zlaté šperky, které podtrhnou barvu šatů. Variantou proto mohou být šperky ve zlaté barvě, a to ať už z pravého zlata, pozlaceného stříbra, či bižuterie.

V nepřeberných možnostech různých variant je nejjednodušší volbou pro všechny svatebčany, pořídit si rovnou soupravu šperků, která je barevně sladěná dohromady. Ovšem možných kombinací je nepřeberné množství a rádi si sestavujete své vlastní soupravy, projděte si všechny šperky, které se Vám nabízí a kombinujte vše dle své nálady.

Družičky a jejich oblečení je další záležitostí, kterou nevěsty řeší. Družičky, či všichni svatební hosté mohou být sladěni do tónů druhé svatební barvy, či květin, které celý svatební den doprovázejí. Velmi oblíbené jsou šperky z českých perliček a voskovaných perel. Mají nádherné barvy a perfektně doladí každé společenské šaty.

Muži si na své příjdou v podobě manžetových knoflíčků a spony na kravatu. Šperky a doplňky pro muže , obzvláště pro ženichy jsou při svatbách neodmyslitelnou součástí jako šperky pro ženy.

Vtipným dárkem pro novomanžele může být i šperkovnice nebo stojan na šperky , které doplníte o bankovky v ruličkách.

Autor: Redakce

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *