Svatba v resortu a líbánky na Maledivách? Proč ne

Je vaším tajným snem říct svému vyvolenému své ANO na Maledivách, ale po zjištění ceny, která se za svatbu platí v resortu, vás přešla na něco podobného chuť?

Nevěšte hlavu, rozhodně není nic ztraceno! V maledivštině můžete magické slůvko AIKE pronést i na pláži jednoho z mála obydlených nebo neobydlených ostrůvků, a to za mnohem příznivější cenu.

Není ANO jako ANO!

Svatba na Maledivách | Svatba na zámku

Mrzí vás, že svatbu již máte za sebou, a proto se musíte tohoto mimořádného zážitku vzdát? Nemusí to být nutně pravda, protože svatba na Maledivách je „pouze“ symbolickým romantickým obřadem, který je stvrzený maledivským certifikátem podepsaným snoubenci a oddávajícím. Z toho plyne, že si můžete svoji českou svatbu na Maledivách již bez veškerého stresu a shonu zopakovat! Svatba může být zakončena romantickou večeří na maledivské pláži.

Kromě toho, že manželství uzavřené tímto způsobem na Maledivách není právně uznatelné v ČR, však novopečení manželé nejsou o nic ochuzeni. Po skončení obřadu na ně čeká velmi chutná tradiční maledivská hostina, která sestává z čerstvých ryb. Na ní si mohou pošmáknout při západu slunce na pláži za zvuků místní hudby.
Přípitek se děje rovněž v souladu s tamními zvyky kokosem. Pokud se svatba uskuteční na některém z neobydlených ostrovů, není vyloučen ani alkoholický přípitek.

Svatební balíčky mají různé podoby

Ceny svatebních balíčků se liší podle toho, na kterém z maledivských ostrovů se má sňatek uskutečnit. V žádném z balíčků nechybí příprava obřadu, kytice pro nevěstu, svatební certifikát, tradiční hudba, přípitek, služby fotografa a romantická večeře. Tento jedinečný den budou manželům navždy připomínat profesionální fotky z Malediv, které obdrží na CD.

Focení a natáčení je možné svěřit do rukou i přátelům či příbuzným, kteří budou vaší svatbě přítomni. Díky tomu budete mít vzpomínky na tento mimořádný den vždy při ruce.

 

Autor: Redakce

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *