Svatba na zahradě může být skvělou volbou

Zvažujete a plánujete svatbu doma?

Pak možná patříte mezi ty, kteří nechtějí příliš velkou hostinu a spokojí se s hosty, kteří, co do počtu, se vejdou, řekněme do 50. Pak se také může stát, že byste, spolu s partnerem, chtěli něco trochu netradičního.  Zahradní párty je uvolněnější a přirozenější než hostina v restauraci.

Vhodnou volbou je svatba na zahradě

Někteří lidé nemají rádi příliš velké množství lidí, a pokud zvolíte hostinu ve formě přátelské párty na zahradě, nemůžete udělat chybu.
Díky nepřebernému množství svatebních produktům vyzdobíte každý svatební stůl, si můžete vykouzlit krásnou svatební atmosféru i u vás za domem na zahradě.
Svatební výzdoba je jednou z důležitých věcí, kterou pár bude chtít pořídit.

Vyberte si doplňky na svatbu na zahradě

Samozřejmostí by měl být záložní plán pro případ deště. Nikdo z hostů by jistě nechtěl řešit promáčené oblečení.

Party stan na svatbu

Určitě neuděláte chybu, pokud využijtete pronajem zahradního party stanu nebo altánu. Prostor 6 x 3 metry bude dostačující pro menší svatbu, v případě více hostů si můžete nechat navrhnout sestavu. Party stan/altán  bude zajímavým zastřešením a dostatečnou ochranou i proti slunci.
V případě potřeby můžete celý party stan otevřít, nebo naopak uzavřít ze všech stran.

Chcete-li dodržet alespoň nějaké tradice,  neobejdete se bez polévky pro novomanžele, můžete tento hlavní chod podávat i v zahradním altánu.

Svatební hostina můžete být také trochu netradiční a hostinu pojmout jakou velkou zahradní slavnost s tím že budete podávat pouze pokrmy z grilu.

Má to samozřejmě své výhody i nevýhody, ale pro někoho může být taková hostina nejlepší volbou.
Celá hostina vás každopádně vyjde levněji, než kdybyste zařizovali oběd pro větší množství lidí. Zahradu můžete před samotnou svatbu doplnit vhodným grilem, aby se v případě jídla dostalo na všechny a nikdo nemusel dlouho čekat.
Poprosit můžete také některého ze svých blízkých kamarádů, aby se o celý proces grilování postaral a vy tak budete bez starostí.

Autor:

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *