Svatba na zámku je hitem posledních let

Svatba na zámku patří mezi nezapomenutelné slavnostní události

V okamžiku, kdy naleznete toho správného partnera, se kterým toužíte prožít zbytek života, tak začínáte přemýšlet o svatbě. Jedná se skutečně o velkou událost, která by neměla být jen tak nějakou rodinnou akcí, ale měla by zůstat uchována v našich srdcích. Svatební den je významnou událostí pro všechny zúčastněné. Samozřejmě každý z vás má úplně jinou představu o průběhu tak slavné události.

 

Svatba se dá naplánovat prakticky kdekoliv, ale asi nejromantičtějším místem bude zámek nebo nádherná zámecká zahrada. Některé historické budovy poskytují svatebčanům svoji kapli nebo i jiná zákoutí. Zámky mají svoji tajemnou historii a nádech vznešenosti, která se pak odráží při samotném obřadu.

V dnešní době již není problém si vybrat ze široké nabídky těchto šarmantních objektů. Mnohé z nich jsou již v soukromém vlastnictví a jsou schopni nám nabídnout veškeré služby spojené se svatebním obřadem. Pokud si zvolíte služby svatebních koordinátorů, pak bude vaše svatba na míru, podle vašich představ.

Ceny se bát rozhodně nemusíte

Svatba na zámku je skutečně dostupná všem a záleží jen na celkovém výběru možností, které chcete ve svatební den využít. Je pravdou, že některé požadavky jsou nákladnější, případně se cena odvíjí od velmi lukrativních míst. Mezi velmi žádané objekty patří zámek Hluboká nad Vltavou, zámek v Českém Krumlově, Chateau Mcely, zámek Lednice a mnohé další. Poté je třeba provést rezervaci poměrně dost brzy před samotným slavným dnem.

Krásnou svatbu můžete prožít i na jiných zámcích, které Vám poskytnou nadstandardní služby.

 

Nedaleko Prahy se nachází zámek Berštejn, který vyniká okolní přírodou a jeho kouzelné prostředí je naprosto vhodné pro romantickou svatbu. Výhodou je, že zámek je v osobním vlastnictví a naleznete zde veškeré zázemí. Není problém si zde zamluvit nejen celou svatbu na klíč, ale rovnou celý svatební víkend. V samotném objektu je umístěný hotel, který poskytne ubytování až pro 70 osob. Svatební balíčky pak poskytnou výhodnější ceny a celkově možnosti, jak si skvěle užít svůj svatební den.

Po celé naší republice naleznete mnoho krásných zámků, kde se dá prožít nejen svatební den s řádnou oslavou, ale zároveň i s ubytováním.

Některé z nich můžete nalézt na našich webových stránkách a mohou vám být inspirací ve hledání vhodného místa pro váš slavný den.

Pokud si žádný ze zámků nevyberete, prohlédněte si nabídku svatebních objektů v soukromí.

 

Autor: Redakce

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *