Svatba v penzionu Kamínek v krásné přírodě jižních Čech

V dnešní době není problém svatební obřad zařídit na mnoha různých místech

Samozřejmě v první řadě je třeba zjistit, zdali by se na vybraném místě mohl svatební obřad konat a poté se pustit do svatebních příprav. Velkou oblibu získaly venkovní svatební obřady, ale stranou nezůstávají ani svatby na zámcích nebo hradech, které jsou velmi romantické.

Jedním z velmi zajímavých přírodních míst pro pořádání svateb jsou jižní Čechy, které mají dostatek možných přírodních krás pro tuto významnou událost. Například romantické prostředí penzionu Kamínek, které se nachází na odlehlé samotě Novohradských hor, má skutečně co nabídnout nastávajícím manželům.

Penzion Kamínek nabízí snoubencům své prostory, aby zde prožili jeden z nejkrásnějších dnů ve svém životě

K dispozici jim nabízí venkovní i vnitřní prostory. Kolektiv penzionu Kamínek  sestaví dokonale svatební den na míru, včetně svatebních služeb, květinové výzdoby, bohatého svatebního menu, zábavy a ubytování pro svatební hosty na jednom místě.

svatba v jižních čechách
K tanci nechybí živá hudba, kterou zajistíme ani taneční parket. Bujará zábava nebude nikomu vadit a protáhnout se dá až do ranních hodin. Vše proběhne v naprostém soukromí.
Svůj svatební den si tak dokonale novomanželé užijí a pro hosty budou připraveny i svatební výslužky.

Penzion Kamínek se nachází na velmi krásném a romantickém místě, které je obklopeno přírodní krásou, zajistí soukromí a příjemné prožití svatebního dne.

Svatební obřad na Nových Hradech nebo tvrzi Žumberk a potom…

I svatba na zámku nebo hradu je velmi lákavá. Svatební obřad si můžete zařídit na Státním hradě Nové Hrady nebo tvrzi Žumberk.
Penzion Kamínek najdete v těsné blízkosti těchto historických památek a svatbu tam budete mít jako na zámku.

Po svatebním obřadu na Hradu Nové Hrady se vrátíte na svatbu v penzionu Kamínek, kde budete mít kompletně zajištěnu svatební hostinu, zábavu i ubytování.

 

Autor:

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *