Současný trend ve svatebních místech je svatba venku v přírodě

V minulém roce uzavřeli podle průzkumů Češi nejvíce svateb za posledních 11let. Jednalo se o krásné číslo 54 470 párů mužů a žen. Svateb bylo uskutečněno více naposledy v roce 2007.

Nejoblíbenější dobou pro uzavření manželství je osvědčené léto a rekordní množství uzavřených sňatků je zaznamenáno v měsících červen- srpen.

Stále více oblíbená je svatba venku

Díky tomu vzniká v současné době také celá řada soukromých resortů, které nabízí kompletní svatební služby. Od místa obřadu, přes sehnání oddávajícího, matrikáře přes catering, výzdobu, hostinu a přípravu párty či svatební zábavy.

Jedním z takovýchto míst je i Yard resort v Předboji

Yard resort se pyšní velkým, krásně upraveným pozemkem s vlastním rybníčkem. V případě, že si novomanželé vyberou venkovní svatbu, mohou dále zvolit z dalších dvou alternativ.

  • říct své ANO na molu přilehlého rybníčku
  • nebo v rozlehlé zahradě plné krásných travin a květin

Pokud se i na poslední chvíli změní předpověď počasí, jsou zde natolik organizačně schopní, že zvládnou uspořádat svatbu v sýpce, která bývá pohotovostně připravena.

Yard je vyhlášený i pro jiné, než svatební akce svou restaurací a kavárnou.

Jídla jsou zde připravována s nějvětší pečlivostí a láskou a snoubenci si mohou navolit k hostině z nejrozličnějších menu. Vděčnou klasikou však zůstává jako hlavní chod svíčková.

O jídlo, pití a vše kolem cateringu se stará celý den až do noci skvělý tým místních zaměstnanců.
Svatba zde nepatří mezi ty nejlevnější, zato si ji užijete s veškerým komfortem a parádou.

V průběhu večera i celé noci, si můžete přiobjednat místního DJ, který vás svým výběrem ohromí a užijete si tak zaručeně nezapomenutelnou párty.

Autor: Redakce

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *