Svatební fotograf je víc než umělec

Jeho dílo oceníte ještě mnoho let po svatebním dnu

Daleko těžší otázkou je, kde sehnat skutečného profesionála, který dokáže zvěčnit váš slavný den a naplní vaše představy. Určitě není dobré nechávat výběr na poslední chvíli, ačkoliv nám může hodně pomoci doporučení od známých a přátel. Nicméně opravdový profesionální fotograf je většinou plně vytížený.

To je jeden z důvodů, proč s hledáním začít možná ještě dříve, než si domluvíte svatební obřad. V podstatě je mnohdy skutečně jednodušší si zamluvit termín svatby na samotném zámku, než si zarezervovat svatebního fotografa.

Ve výběru mohou pomoci samotné svatební fotografie

Je to jednoduché, když si prohlížíte fotografické dílo, tak můžete na první pohled rozeznat kvalitu práce. Pokud k vám budou svatební fotografie promlouvat, aniž byste znali pozadí děje, jedná se o skutečného profesionála, který umí vdechnout do pořízených snímků život.

Dokáže zachytit radost, smutek, slzu na tváři a oživit svatební polibek, tak jak to nikdo jiný nedovede. Zachycené emoce při výměně svatebních prstýnků nebo plamínky štěstí v očích, budou mluvit za vše.

Svatební fotograf Radim Spáčil

Fotografie Radima Spáčila odráží skutečný život

Dílo Radima Spáčila mluví samo za sebe. Fotografie jsou plné citu, něhy, vyjádření a zanechávají dlouho touhu se znovu na ně podívat. Tajemno, které některé snímky v hloubi duše nesou, jsou do detailu vypracované.

Díky tomu, že spolupracuje s profesionálními vizážistkami a kadeřnicemi, dokáže zachytit víc, než je jen duše, ale zvýrazní i ženskou krásu. Před objektivem mu skutečně může stát kdokoliv a cokoliv. Ve finále i volný prostor bude vydávat svědectví o jeho šikovnosti.

Že bydlí daleko? Nevadí, rád cestuje a objevuje nové krásy

Focení je součástí jeho života a podle díla má skutečný cit pro detail. Mezi jeho díla nepatří pouze portréty lidí, okamžiky z rodinných oslav, ale i jiné objekty, které působí velmi přirozeně a zároveň lákají k hlubšímu prozkoumání. Však můžete posoudit sami, když nahlédnete do jeho profesní fotogalerie.

 

Na svatbu budete dlouho vzpomínat

Radim se bude pohybovat přirozeně mezi hosty a svatebčany. Nicméně jeho dílo začíná již dávno před obřadem. Zachytit první okamžiky líčení, česání, úprav svatebních šatů a doplňků, posléze zvedání závoje a první manželský polibek, to vše je stejně tak důležité, jako krájení svatebního dortu a posezení u svatební hostiny.

První taneční sólo a mnohé další bude ve vašich rukou žít i po dlouhých letech společného manželství.

Svatební fotograf Radim Spáčil

 

 

Autor: dy

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *