Svatební fotografie není jen obrázek, je to vzpomínka

Profesionálně zachycené životní okamžiky jsou doslova k nezaplacení

Kvalitně zpracovaná fotografie dokáže pohnout lidským srdcem, vyvolat živou vzpomínku a připomenout okamžiky štěstí a radosti.

Fotografka Gita Žuchová má v tomto oboru zkušenosti, které získala z obou stran fotoaparátu

Nejprve jako modelka, která při své práci na zakázkách pro světové módní domy, stála před objektivy mnoha fotografů. Později se sama začala intenzivně věnovat fotografování. Cenné lekce získala od profesionálů a touha zachytit živý příběh lidí ji dovedl ještě dál.

V dnešní době, se věnuje fotografování srdcem i duší

Neznamená to pro ni jen zmáčknutí spouště a následné vypracování snímku. Znamená to pro ni daleko víc. Sladit detaily, kdy na Vás fotografie dýchne živou vzpomínkou. Dokáže zachytit světlo, stín, ale i vystihnout dokonale sladěné pozadí jak v interiéru, tak v přírodě. Z vyhotovených snímků se dá přečíst vše, radost, štěstí, překvapení, zkrátka momentální pocity všech zúčastněných. Díky tomu snadno ožijí vzpomínky, které časem vyblednou, až pomalu z našich životů vymizí.

Fotografování pro Gitu Žuchovou znamená víc, než jen práce

To hlavně svědčí o její obětavosti. Po domluvě dojede se svým mobilním ateliérem prakticky kamkoliv a bez problémů Vám nafotí sérii fotografií z místa, které si sami určíte. Pak vzniknou opravdu moc krásné snímky z rodinného prostředí, firemní kampaně, zásnub, různých oslav nebo z důležitých životních událostí jako je například svatba.  Tak si můžete svůj velký den užít naplno a zvěčnění neopakovatelných momentů nechat na této skvělé fotografce.

Díky její profesionální práci s Vámi bude od ranních příprav, až po odchod posledního hosta.  Den, kdy jste si řekli své ANO, bude navždy dokonale zvěčněn v jejích fotografiích a ve Vašich albech.

Na webových stránkách Gita Žuchová  můžete nalézt ukázku její práce a sami se přesvědčit, že vyhotovené dílo nepotřebuje zvláštních slov.
Gita Žuchová má zkušenosti nejen s kvalitní fotografií, která má zdobit rodinné album, ale také s profesionální prezentací výrobků i firem.

Vytvoří fotografie, které perfektně vystihnou podstatu Vaší firmy, případně si poradí i s profesionálním katalogem.
Vyzkoušejte její služby a budete mile překvapeni.

Autor: dy

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *