Svatební karikatury a portréty i po letech ve vzpomínkách ožijí

Když se řekne svatba, tak si většina z nás vybaví svatební obřad, krásnou nevěstu, ženicha ve slušivém svatebním obleku, družičky, výzdobu a rozhodně nesmí chybět svatební hostina. Ale i ta by byla dost nudnou záležitostí, kdyby tu svatební hosté neměli hudbu a nějakou zábavu.

Svatební vzpomínky v podobě kreslených karikatur

Vymyslet zábavu není zrovna lehký úkol. Především nelze s jedním tématem vydržet až do pozdních hodin. Pestrý program zajistí, že se nikdo nebude nudit a svatební den si všichni dostatečně užijí. Samozřejmostí je na takové slávě fotograf a kameraman, který zachytí jedinečné okamžiky a úsměvné historky.

Proč si nepozvat někoho, kdo nabídne víc

V dnešní době již není žádný problém si objednat karikaturistu, který vlastní rukou stvoří nádherné karikatury ze svatby, které vystihnou dokonale výrazy všech zúčastněných.

Poznáte, kdo je ten druhý -:) ?

Umění, které pobaví dospělé i děti

V podstatě se jedná o jednoduchou karikaturu, o zvýraznění hlavních rysů toho, kdo bude stát modelem. I když ji mnozí mohou pojmout jako výsměch, tak k tomu má rozhodně daleko. Jen umělec dokáže vystihnout podstatnou stránku této malby. V žádném případě se nejedná o to, aby se kresbou někdo někomu vysmíval nebo ho snad zesměšňoval či urážel.

Obrázek má vyvolat vzpomínku, a zároveň tak trochu pobavit.
Profesionální karikaturisté jsou vlastně současně výtvarníci se smyslem pro detail a design, zároveň jim nechybí dostatek ilustrace a jak jinak jsou to zkrátka veselí lidé, kteří nezkazí žádnou legraci. Mezi takové špičkové umělce se řadí karikaturista Mirek Vostrý, který nabídne mnohem více, než jen tvorbu karikatur.

Zábava, která neomrzí

Karikatury se dají ztvárnit různou technikou od tužky až po barevné pastely atd. Ale k zábavě postačí i jen obyčejný papír, černý fix a samozřejmě odborník. Poté již nic nebrání se zapojit do hry.

Karikaturista, který akci a zábavu bude řídit, se stává zároveň moderátorem.
Postupně bude kreslit tahy a zvýrazňovat rysy, přičemž publikum musí uhodnout, o koho se jedná. Kdo uhodne, je vítěz, který rozhodně uvítá cenu vítězství. Ten kdo si troufne karikaturu dokončit, bude na tom rozhodně s odměnou lépe. Ačkoliv na ceně tolik nezáleží, vždyť jsme se přišli bavit a užít si společně den s novomanželi.

Svatební karikatury  a portréty se dají uplatnit i jiným způsobem

Mohou být na svatebním oznámení nebo dekoracích. Dají se vytvořit dopředu podle fotografie a to například na trička, která mohou být jako dárek pro hosty. Možností je skutečně mnoho.

Nakreslená karikatura nevěsty nebo novomanželů se může na svatbě vydražit.
Inu nějak se musí začít šetřit, tak proč nezačít třeba rovnou na svatbě. Vydražená karikatura je dobrou investicí do začátku manželského života.

Zábava pro děti na svatbě je základ pro klidný a nerušený průběh svatebního dne.
Děti se zabaví pexesem, mohou mít omalovánky nebo jiné hry. Mirek to taky umí nakreslit, ale podívejte se jinam. Blanka je specialistka na dětské ilustrace. omalovánky pro děti a pexesa

P.S.
Nezapomeňte na mimořádnou novomanželskou slevu 5% s kodem: Svatbanazamku5%

 

Autor:

Související články

Komentáře k článku

JANA POKORNÁ:
15:17 05. 11. 2019
Dobrý den pane Vostrý-viděla jsem vaše karikatury v září -v lázních Libverda a moc mě vaše kresby pobavily.Prosím,mám dotaz ,chtěla bych, zda by jste byl ochoten namalovat podle fotky ,kterou bych poslala - nějakou vtipnou karikaturu?Nechci vás okrádat o čas,ale měla bych pěkný dárek pod stromeček .Přeji pěkný den s pozdravem Jana Pokorná Děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *