Svatební kočár nebo veterán pro příjezd nevěsty na svatební obřad

Chcete posunout svůj svatební den ještě o level výše a zažít romantiku se vším všudy?

Zvažte, především k variantě svatby na zámku příjezd na svatební obřad v kočáře.
Nejenže díky tomu nebude nevěsta viděna (jedná se o tradici s pevnými základy), ale také bude příchod nevěsty ke svatebnímu obřadu komfortní, elegantní a příjemnou variantou, kterou oceníte jak vy, tak vaši svatebčané, možná někteří dokonce oněmějí úžasem.

Svatební kočár není jedinou alternativou velkolepého příjezdu nevěsty

Zažila jsem svatbu své vlastní tety, která se svým milým dorazila do městečka, kde se konal jejich obřad na starém hradě v kapli, na dvojkole. Po svatebním obřadu se vypravili se svým novopečeným manželem opět na jejich zbrusu novém dvojkole na hostinu, která se konala v místě jejich bydliště.

Při odjezdu za nimi vlály a radostně cinkaly chrastítka a bouchátka v podobě plechovek a plastů a tak se stali pro celý silniční provoz nepřehlédnutelní.

Pronájem veteránů na svatbu

V dnešní době je populární i příjezd nablýskaným veteránem

Možná patříte k větším šťastlivcům a nějaký takovýto krasavec se těší na projížďku v garáži vašeho dědečka, strýčka, kamaráda či jiného svatebčana.

Pokud ne, je jednoduché si veterána pro účel vaší svatby, pronajmout.

Výběr svatebních veteránů je skutečně široký

Od starých beatlů, kabrioletů po luxusní limuzíny, kde může nevěsta ještě spolu se svou svědkyní uklidnit předsvatební stresík a nervy např. příhodným šampaňským.

Jedním z těch, kdo vám auto – veterána na vaši svatbu půjčí je Muzeum veteránů ve Slatinicích.

Na výběr jsou zde kabriolety, rodinná auta, auta do města či pro business účely. Pokud se rozhodnete pro tuto variantu i na poslední chvíli, určitě si vůz vyberete.

Vynecháme-li svatbu se slavnostním příjezdem kočárem, autem nebo na kole (nemusí samozřejmě volit tuto možnost pouze nevěsta se svým tatínkem a svědkyní, ale mohou se pro ni rozhodnout oba novomanželé), hodí se zmínit i jiné, leckdy poněkud bizardní nebo vtipné příchody nastávajících.

Za všechny bych ráda zmínila příjezd na lodi

Osobně mám tuto zkušenost ze svatby svých kamarádů, kteří se brali v kostele u Sázavy a byli nadšenými vodáky. Považuji to za skutečně povedený a originální kousek, který ohromil celé svatební osazenstvo.

Vaší fantazii se tedy v žádném případě meze nekladou

Záleží, jako ve všem okolo svatby, především na tom, pro co se rozhodnete vy, nastávající, protože jde vždy především o vás, váš svatební den a pro vás nezapomenutelný zážitek! 🙂

Autor: Redakce

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *