Jaké jsou současné trendy svatebních šatů pro nevěstu a ženicha?

Podívejte se na trendy v oblasti svatebních šatů, se kterými neuděláte chybu

Svatba není jenom o tom, říci si své ANO a vše náležitě oslavit
Je také o tom udělat dojem a líbit se. Jak partnerovi nebo partnerce, tak i všem pozvaným svatebčanům.

Koktejlky

Doba honosných svatebních šatů pomalu ustupuje. Nevěst, které vypadají jako princezny, šmahem ubývá. Trendem, bude v následujících letech sílit, jsou takzvané svatební koktejlky. Pokud se podíváme na jejich hlavní charakteristiku, poznáte je jednoduše:

  • kratší délka
  • střih obepínající postavu
  • materiál bez výraznějšího zdobení

Co samozřejmě i nadále zůstává, to je barva. Zde se inovace nekonají, jelikož osvědčenou volbou v případě svatebních koktejlek je stále bílá.

Šaty s krajkovým živůtkem

Tento trend se inspiruje hlavně minulostí, kdy se jednalo o zcela běžnou věc. Poté byly trendem spíše odhalení ramena a nyní se svatební šaty opět vrací k původním střihům. Tedy takovým, kdy jsou součástí outfitu dlouhé rukávy. Šaty vypadají velmi povedeně a neotřele. Mnohdy nechybí ani výraznější prvek v podobě buď krajkového živůtku nebo odhalených zad.

Výraznější barvy

Nejenom bílá, nebo nádechy směřující do odstínu žluté jsou ty, se kterými na svatbě každá nevěsta zazáří. Na ne příliš konvenčních svatbách mladších generací se objevují i výraznější barvy. Zájem i ně potvrzuje i každá větší půjčovna svatební šatů. Když se podíváme na konkrétní odstíny, tak ve své světlejší varianci nejsou výjimkou ani varianty modré nebo dokonce zelené.

Co je současným trendem u mužů?

Je to především nevěsta, která chce udělat dojem. A tak muži zůstávají spíše v pozadí. I jejich móda se však vyvíjí a prošla zajímavými změnami. Hitem jsou určitě pánské obleky v lesklém provedení, které dodají outfitu na unikátnosti a luxusnosti. Hitem jsou také vestičky kombinované s kravatou, které oblek muže posunou o stupeň dále. Když se podíváme na svatby spíše v ležérním duchu, mohou se objevovat i kombinace košilí a kšand.

 

Autor: Redakce

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *