Svatební veletrh v Litomyšli

Pokud z vás někdo chystá svatbu nebo ho jen pouze zajímá svatební tématika, tak by rozhodně neměl chybět 19. a 20. ledna 2019 na zámeckém návrší v Litomyšli.

Jako každý rok se zde pořádá svatební veletrh a místo ožije svatební náladou, zlatem, stříbrem, nápady, moravským vínem, různými doplňky, bez kterých by se žádná svatba neobešla. Svatebních nápadů není nikdy dostatek.

Svatební veletrh v Litomyšli

Přijeďte se inspirovat na svatební veletrh do Litomyšle

Vítáni zde budou zástupci svatebních salónů, kteří připravují pro snoubence svatbu na míru. Zde je správné místo, kde se získávají kontakty na různé služby pro novomanžele a jejich rodiny.

Nesmíme zapomenout zmínit svatební fotografy a kameramany, kteří dokážou celý svatební den zaznamenat do nejmenšího detailu. Bez jejich úsilí a práce by těžko zůstaly vzpomínky na tak slavnou událost.

Jedním ze svatebních fotografů je Pavel Zahálka

Jeho smysl pro detail a zachycení jedinečných okamžiků je naprosto úžasný.
Takové svatební fotografie jsou daleko víc, než jen barevným obrázkem. Pod rukou doslova ožívají a i po mnoha letech dokážou doslova přenést svatební atmosféru do současné doby.
Není to jen pouhá fotografie, ale živá vzpomínka.

Svatební fotograf Pavel Zahálka

Bez květin by se neobešla žádná svatba, nebudou chybět ukázky květinové vazby

Dále zde naleznete cukrářské výrobky, nabídku rautů a možnosti občerstvení. Nebudou chybět služby kadeřnic, kosmetiček a vizážistek.

Co by byla svatba bez svatebních prstýnků

Je naprostou samozřejmostí, že ukázka snubních prstenů v různém provedení, včetně dalších možných šperků nebude chybět. Dokonce ani korunky určené do vlasů, které z nevěsty udělají doslova vznešenou princeznu.

Svatba a party se letos stává podtitulem celého veletrhu. Možná tam najdete i prezentaci objektů, kde si můžete říc své ano.

Tak nezapomeňte si udělat volný víkend 19. a 20. ledna 2019 vždy od 10 do 17 hodin a přijeďte na 4. ročník Svatebního veletrhu v Litomyšli.

Autor: Redakce

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *