Vytvořte si svatební web, mějte informace o vaší svatbě na jednom místě

Svatba je důležitým dnem nejen pro snoubence

Pokud chtějí mít snoubenci skutečně vše zajištěno, aby se naplnily jejich představy, bude je to stát velké úsilí. Veškeré přípravy jsou velmi náročné nejen na čas, ale i na samotnou výzdobu, zařizování a domlouvání všeho potřebného a především nutného. Je vcelku možné, že si pak ten svůj krásný den ani neužijí, protože budou mít stále potřebu se rozhlížet kolem, zdali je všeho dostatek, nebo jestli jsou hosté spokojeni.

Vytvořte si vlastní svatební web

Snoubenci se domluví a vytvoří si svatební web podle svých představ. Vyberou si z několika šablon a mohu začít vytvářet upoutávky a přidávat informace o své svatbě pro svatebčany, hosty a kamarády.

Originální upoutávku na váš svatební den

Web bude mít různé odkazy, kam můžete vložit všechny informace důležité pro svatební obřad a celý svatební den. Vše záleží jen na vás a vaší kreativitě. Svatební webu bude fungovat i jako vaše svatební oznámení.

  • vytvořte seznam svatebních darů
  • informujte o dress code pro svatební hosty
  • napište den, čas a místo vaší svatby
  • sdělte, kdo svatbu organizuje
  • jaký bude odpolední program po hosty
  • seznam pozvaných hostů na svatební hostinu

Připomeňte si vaši svatbu kdykoliv

Po svatbě můžete na web vložit fotografie  a videa z obřadu. Vaši kamarádi a známí, kteří se nemohli svatby zúčastnit, určitě ocení možnost prohlídky celého svatebního dne. Svatebčané, kteří na svatbě byli, si připomenou krásný den na vaší svatbě. Tvorba webových stránek není nic složitého. Intuitivní ovládání celého obsahu svatebního webu a podpora je dostatečnou zárukou, že se váš web bude všem líbit.

Vy sami si v klidu připomenete svatební den

V celodenním shonu svatebního dne nebudete mít čas, nebo vám uniknou úsměvné situace, které někdo zachytí na fotku nebo video. Sami sebe uvidíte při svatebním obřadu, výměně prstýnků a gratulacích od svatebčanů. Zajímavé fotky ze svatební hostiny, krájení svatebního dortu a tance uvidíte z pohledu fotografa, ale hlavně, budete mít vše na jednom místě. Na svém svatebním webu.

Autor: dy

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *