Pohodlný, praktický a sexy? Svatební župan

Že by vás nenapadl? Mne také ne, ale onehdy na mě vyskočila nějaká reklama právě s tímto sortimentem. Musela jsem ji pro vás samozřejmě prověřit.

Neotřelý nápad – originalita se cení

Jako svatební dar se u oblečení často nesetkáte s použitelnými nápady. Spodní prádlo je spíše intimní záležitost a přichází v úvahu jako dárek od ženicha. Avšak župan… to je jiná káva. Má rozhodně, mimo jiné, vícestranné využití:

– Rozlučka se svobodou

Svatební rozlučka je jedna z klasických oslav spojených se svatbou, kdy kamarádky nevěsty pro ni naplánují den plný nejrůznějších aktivit. Dnes je oblíbené jet i na nějaký wellness, dopřát si kosmetické procedury, nebo jít do sauny apod.

Svatební župany - svatba na zamku.eu

– Na svatební noc

Není teď podstatné, zda tato noc proběhne a se vším všudy. Proč? Jelikož dámské župany nejsou jednorázová záležitost, takže ho nevěsta jistě využije i jindy. Každopádně může být tento župan večer sexy zpestřením pro oba novomanžele.

– Jako připomínka

Jak jsem psala výše, tak župan je i praktická věc, takže můžete nevěstě udělat radost, díky které si třeba po sprše připomene ten jedinečný den, a ještě se u toho bude cítit velmi pohodlně a jedinečně.

Vlastní návrh županu

Můžete najít i svatební web s župany, který dokonce nabízí možnost nechat si na zadní stranu napsat ozdobným písmem například nevěsta, tým nevěsty, družička a jiné. Skvělá služba, která většinou ani není nijak zpoplatněna. A to není vše.

Zvolit si můžete barvu kamínků, kterými se nápis tvoří. Volba barvy materiálu je samozřejmostí. Je libo mít vyšitý monogram? I to je možné. Všechny tyto služby, které popisuji, jsem našla pohromadě na tomto eshopu.

Krásné a kvalitní

Jako se vším – najdete i levné svatební župany, kde však kvalita odpovídá ceně. Takže záleží hlavně na částce, kolik chcete dárku investovat. Svatební župany jsou nejčastěji ze saténu, který má symbolizovat výjimečnost a exkluzivitu.

Za mne výborné řešení, ale samozřejmě by mne zajímalo, jaký je váš pohled. Děvčata, pánové? Budu se těšit!

Autor: Redakce

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *