Tip na trendy letní svatební šaty 2020

Nouzový stav a koronavir přesouvá konání svatby na letní měsíce

Pro mnoho nevěst a ženichů je tato situace nepříjemná, ovlivní jejich plánované svatby. Omezení počtu svatebních hostů na obřadu, uspořádání svatební hostiny nebo svatební párty je zásadní problém, který se týká všech svateb.

Svatby konané od 20. dubna 2020 jsou omezeny na maximální počet 10 osob, včetně oddávajícího a matrikáře.

Svatby konané od 8. června 2020 alespoň umožní zvýšený počet svatebních hostů na padesát.

Jaké zvolit svatební šaty na letní období?

Klasické svatební šaty, šaty s vlečkou a dlouhým rukávem nebo raději zvolit jednoduché svatební šaty lehkého střihu a stylu? Těžká otázka.

Volba svatebních šatů záleží vždy na nevěstě, rádcem a podporou je nevěstina maminka nebo svědkyně. Jaké další role obě mají, si můžete přečíst v našich článcích.

Inspirace na letní svatební šaty pro nevěstu

V dnešní době existuje na trhu opravdu velký výběr obchodů, které nabízí nepřeberné množství svatebních šatů a tak se může zdát samotný výběr o to těžší. Oblíbený je zejména e-shop Bonprix.cz, který nabízí na výběr svatebních šatů velké množství krásných svatebních šatů za výhodné ceny.

V případě, že máte svatbu před sebou a plánujete ji na letní měsíce, určitě si vyberete krásné svatební šaty a můžete se nechat inspirovat jejich nabídkou. Velkou výhodou je i možnost vrácení a výměny.

Krásné letní svatební šaty od 1 149 Kč

 

Klasickou volbou jsou svatební šaty s rukávy

Designéři jsou letos odvážnější, u svatebních šatů volí kratší délku, krajkové rukávy, květinové vzory  a další doplňky pro nevěstu.

Svatební šaty s rukávy v tomto střihu budou okouzlující svatební šaty v atraktivním designu. Rukávy do zvonu zvýrazní vzhled svatebních šatů a volán s krajkou dokreslí celý vzhled a krásu nevěsty.

Svatební šaty s volánem a krajkou od 649 Kč

Další inspirace na krásné a cenově dostupné svatební šaty

 

Ať tak, nebo tak, hlavně záleží na tom, aby váš svatební den byl ten nejkrásnější a vysněný. Příprava svatby je časově náročná, ale pokud můžete na svatebních přípravách ušetřit čas nebo peníze, vždy je to výhodou.

Za redakci přejeme všem snoubencům, aby se co nejdříve vrátilo vše do normálu a svatby se stali opět krásným zážitkem nejen pro snoubence.

Briliantové šperky
Autor: Redakce

Související články

Komentáře k článku

rojak:
17:18 30. 04. 2020
Krásné šaty, ale tento výběr je spíše pro ženy.

rojak:
14:20 28. 04. 2020
Kdybych byl ženou a vdával se, tak bych si i vybral.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *