Vyberte si ty pravé snubní prsteny

Pokud plánujete svatbu, právě teď je ideální doba na to vybrat snubní prstýnky. Nabídka klenotnictví je bohatá a výběr široký. Někdy možná až příliš. Pojďme se tedy podívat na to, jak se v nabídce snubních prstenů vyznat a jak vybrat ty nejlepší přímo pro vás.

Klasika ve zlatém hávu

Tradiční zlaté obroučky v lesklém provedení. Taková je naše představa, když se řekne “klasický snubní prsten”. Všichni je můžeme vidět u našich rodičů či prarodičů. V tomto případě se jedná o nesmrtelnou klasiku, která je nejen nadčasová, ale také praktická a hodí se pro všechny, kteří pracují rukama či upřednostňují nenápadnost.

Dnes už si lze vybrat i barvu zlata. Navíc dámská a pánská varianta se od sebe mohou lišit. Pokud se ženě hodí růžové zlato k zásnubnímu prstenu z téhož kovu, muž se může rozhodnout pro jeho oblíbené bílé zlato. Zvolte si každý podle svého. To vy ho budete nosit po zbytek života.

Třpytivá nekonečnost

Přemýšlíte o variantě, kdy každý z vás bude mít prsten jiný? Muž sáhne po jednoduchém designu, zatímco žena si s radostí vybere model s třpytivými drahokamy. V tom případě budete milovat eternity prsteny. Obroučka z vámi zvoleného kovu bude dokola lemována drahými kameny.

Vyzkoušet můžete diamanty, rubíny, ale i citríny nebo alexandrity. Je to jen na vás. Buďte si ale jistí, že tyhle prstýnky nikdo nepřehlédne.

Kov hodný králů

Záleží vám na kvalitě a věčném lesku? Pokud si zakládáte na luxusu, poohlédněte se po snubních prstenech z platiny. Šedo-bílá královna mezi drahými kovy je totiž věčná.

Pyšní se velkou odolností a také vzácností. Lze ji tedy přirovnat k vašemu vztahu. Pokud vám jde i o symboliku, budou pro vás platinové prsteny nejlepší volbou. Navíc se nemusíte bát alergie na kov. Platina je totiž hypoalergenní.

Když chcete něco víc

Každý pár je jiný a proto vyžaduje i originální pár snubních prstenů. Pokud si nedokážete vybrat z nabízených modelů, navrhněte si ty vlastní. Od materiálu, po tvar a povrch obroučky. Doplnit jej můžete i elegantním gravírem. Zmínit se musíme i o takových lahůdkách, jako je černé ruthenium, povrch prstenů inspirovaný kůrou nebo použití barevných diamantů.

Ať už dáváte přednost čemukoliv, vyberte si takové snubní prsteny, které bude radost nosit. Myslete i na praktičnost. Musí vám spolu být krásně, stejně jako je vám dvěma.

Jako dárek jsme si pro vás připravili 5% slevu na snubní prsteny z naší nabídky na www.eppi.cz. Doživotní záruku a servis včetně čištění máte ZDARMA. Dopravu 60 dní na vrácení zboží taktéž.

Pro slevu 5 % stačí zadat kód BERESIME5.

 

Těšíme se na vás.

Tým Eppi

Autor: Redakce

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *