Vybrat si svatební šaty nemusí být tak složité

Pokud plánujete v nejbližší době svatbu, tak zajisté víte, jakým směrem se ubírají vaše myšlenky.

Co všechno tam nesmí chybět, koho pozvat, jak udělat hostinu, zábavu a mnohé další. Ano jedná se skutečně o významnou událost, která si vyžaduje mnoho důkladných příprav. Mezi ně rozhodně patří výběr svatebních šatů, který by se neměl odkládat až na poslední chvíli. On to totiž zase nebude tak snadný úkol, jak si mnozí myslí.

 

Nejkrásnější nevěsta

Každá žena, která se vdává, tak chce být v den „D“ tou nejkrásnější bytostí na celé svatbě. Není divu, vždyť je to její nový začátek, kdy jedna etapa života končí a nová začíná. V první řadě, na co by se měla zaměřit, je výběr vhodných svatebních šatů. Samozřejmě i to má své určité podmínky. Úplně na počátku se totiž dva snoubenci domluví na místě, kde se bude obřad konat a podle toho se budou odvíjet další možnosti, včetně výběru svatebních obleků.

  • Když se bude svatební obřad konat v zámeckém prostředí, tak se rozhodně hodí dlouhé, bílé, champagne nebo krémové svatební šaty s dlouhou vlečkou, bohatě zdobené perličkami nebo jinou svatební dekorací. Neměl by chybět závoj, případně korunka a elegantní rukavičky, zkrátka nevěsta by měla být co nejvíce podobná princezně.
  • Pokud je obřad méně formální, tak se mohou zvolit krátké, přiléhavé šaty bez vlečky a nemusí být nutně pouze v bílé barvě.
  • Ne každé se povede svatba na poprvé. Pokud se některá žena vdává podruhé, tak může zvolit slušivý kostýmek nebo jakékoliv společenské šaty, důležité je, aby se sjednotili se svým nastávajícím.

Vhodný střih svatebních šatů podle postavy

Přirozeně každá žena má úplně jinou postavu. Proto je velmi výhodné si svatební šaty vybírat například v půjčovně svatebních šatů. Zde nejen dobře poradí, jaký střih bude ten nejlepší, ale případně se dají některé modely upravit na míru a podle potřeby, samozřejmě ke spokojenosti zákazníků. Správný výběr svatebních šatů je velmi důležitý.

  1. Hladké štíhlé svatební šaty se rozhodně hodí na štíhlou postavu, kde podtrhnou každou ladnou ženskou křivku, krásně zvýrazní postavu. Některé modely mohou vypadat jako jednoduché, ale zdání může klamat. Svým způsobem i tento střih je velmi elegantní.
  2. Nabírané šaty jsou sice krásné a působí velmi bohatě, ale ne každá postava se s nimi dokáže skamarádit. Některé sice mohou postavu opticky snížit a zakrýt drobné nedokonalosti, ale v jiném případě mohou výrazně ublížit, především když žena je spíše plnější postavy.
  3. Překvapilo vás těhotenství? I to se občas stává a kdo se chce vdávat ještě před početím, tak není problém si zapůjčit těhotenské svatební šaty. Těhotenství rozhodně není nemoc a v dobře upraveném střihu bude krásné i bříško.

Půjčovny svatebních šatů mají bohatý výběr

Zapůjčit si lze nejen šaty, ale i vhodné doplňky nebo střevíčky, každý i z nejmenších doplňků má vliv na celkový design. Půjčovna svatebních šatů Regina Lukešová v Libštátě nabízí zapůjčení nejen svatebních šatů, ale zároveň společenských šatů a obleků pro všechny generace. Vybrat si lze i vhodné svatební doplňky, případně závoje, rukavičky a další drobnosti. Jako bonus si lze zde zakoupit spodní prádlo, což je tak trochou výzvou pro ženichy, kteří mohou tak svoji vyvolenou obdarovat krásným a praktickým dárkem.

Autor:

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *