Zvažujete odjezd na vaše vysněné líbánky hned po svatbě?

Bodejť by ne. Máte za sebou organizačně i emocionálně velice náročnou, krásnou a veselou událost vašeho života.
Líbánky jsou určitě krásnou svatební tradicí. To, zda se chcete přesunout plynule z vaší svatby rovnou na svatební cestu, nebo si udělat mezi vaším velkým dnem a zaslouženou dovolenou určitý časový odstup, je jen a jen na vás.

Líbánky po svatbě

Líbánky ihned po svatbě – ano nebo ne

Osobně si myslím, že odjezd bezprostředně po svatebním obřadu, potažmo hostině je v našich podmínkách celkem neobvyklý a ačkoliv vyžaduje o něco více strukturovanou organizaci, považovala bych jej sama asi za nejlepší variantu.
Nejen, že se vyhnete dalším úkonům, které se svatbou přímou úměrou souvisí, ale také si budete moci ihned odpočinout. Vcelku nezáleží na tom, zda se vydáte se svou drahou polovičkou na osamělou chatu v horách, na wellness pobyt, k moři nebo daleko do teplých krajin za exotickými zážitky.

Důležité pro vás bude pravděpodobně především to, že si budete moci konečně opravdově oddychnout a užít si čerstvého pocitu manželství. Více se sladit a rovněž se nechat obklopit romantickými zážitky a vychutnávat si plnými doušky životní změny, než se vrhnete do skutečného každodenního manželství ve svém domácím prostředí.

Trápí- li vás líbánkový rozpočet, nezoufejte

Spokojíte-li se s málem, netřeba vyrážet za desetitisíce korun příliš daleko. Na druhou stranu, pokud jste systematičtí a umíte plánovat věci s dostatečným předstihem, můžete zabookovat poměrně levné letenky do celého světa.

svatba u moře

Například do Asie, kde se váš 2-3 týdenní rozpočet bude pohybovat až směšně v nízkých částkách. Samozřejmě, že můžete zůstat i doma, nebo odjet na chalupu, případně si na vaši vytouženou dovolenou našetřit dostatek peněz, ať už bude stát cokoliv.

Jste- li dobrodružněji založené povahy, můžete vyrazit po vaší svatbě na svatební cestu tzv.na blind.

Co varianta svatební den spolu s líbánky v jediném okamžiku?

Zvolíte cílovou destinaci vaší svatby v zahraničí, nebo i v resortu v Čechách, kde si jen prodloužíte líbánkami vaše posvatební veselí.

Ať už se obklopíte vašimi známými, rodinou, svědky, nebo budete-li chtít odcestovat za svatbou sami a vzít se na pláži u moře, užijte si to a nezapomeňte si pořádně a zaslouženě odpočinout.

Autor: Redakce

Související články

Komentáře k článku

rojak:
12:28 01. 05. 2020
Jen jak skončí omezení pohybu, tak si uděláme dovolenou někde u nás v Čechách. Do zahraničí si mohou troufnout jen dobrodruzi.

rojak:
18:45 03. 04. 2020
Nevím, ale do Asie bych si asi netroufl vycestovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *