Znáte WineBar? Tato luxusní pražská vinárna má opět otevřeno!

Pandemie viru COVID-19 ovlivnila život každého z nás. Naštěstí se už všechno dostává pomalu pod kontrolu, takže nastal čas pro znovuotevření různých podniků. Konečně tak můžete po dlouhé pauze zase navštívit pražskou vinárnu WineBar a vychutnat si kvalitní víno.

Zažijte jedinečnou atmosféru

Tato luxusní vinárna Praha svým návštěvníkům nabízí mnohem více, než obyčejné posezení nad skleničkou. Už samotná návštěva WineBaru je totiž zážitkem, protože zde panuje jedinečná atmosféra, kterou jinde nezažijete. Očekávejte příjemné moderní prostředí s nádechem luxusu, jež vás svým geniem loci naprosto okouzlí.


V podniku si velice potrpí na kvalitu a chuť podávaných vín. Z toho důvodu jezdí zkušený sommeliér Petr Mikeska na daleké cesty, na nichž osobně navštěvuje tradiční rodinná vinařství a sám jednotlivá vína ochutnává. Díky této jeho poctivé práci máte jistotu, že dostanete pouze to nejlepší. Ve WineBaru se můžete těšit jak na vína z Moravy, tak i na zahraniční kousky, jako jsou různá vína ze Španělska nebo z Rakouska.

Vychutnejte si kvalitní víno v pohodlí domova

Další velkou výhodou tohoto pražského podniku je možnost zakoupení kvalitních lahví vína přímo na místě. Díky tomu si můžete udělat romantický večer s dobrou lahvinkou i u vás doma. Mimo to WineBar provozuje taktéž e-shop s kvalitním vínem, což jistě ocení především ti, již mají do našeho hlavního města daleko.
Na závěr pro vás máme ještě super tip na dárek pro každého milovníka kvalitních vín. Na e-shopu totiž aktuálně platí sleva na degustační tematické balíčky Leth a Sax, které jsou pro tento účel jako stvořené, a to ať už se jedná o dárek k narozeninám, k svátku, anebo rovnou svatební dar pro novomanžele.

Vína lze též objednat jako součást občerstvení na svatby, oslavy či různé akce s vyšším počtem osob.

Autor: Redakce

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *