Zvětšení nebo plastiku prsou stihnete i před svatbou

Někdo má krásný hlas jako superstar, jiný je rád, když si zazpívá alespoň v kolektivu více zpěváků. Někdo umí z hlavy vypočítat rovnici o deseti neznámých, popsat celou stránku výpočty, jiný zase nakreslí krásnou karikaturu nebo obraz. Je jim prostě od malička přáno.

I v otázce našeho zdraví, vzhledu a tělesných proporcí je to podobně. Ne všem je přáno. Genetika, životní situace a běžný život může spoustu nepříjemností přinést.

V článku se budeme věnovat ženám a různým problémům s poprsím

 

 

Co dělat, když nám nevyhovuje náš vzhled prsou

Tato situace může mít několik příčin, které ve většině případů nejsme schopni ovlivnit, protože přichází v různých fázích života. Pak nastane situace, kdy každá žena touží mít větší prsa a pěkný dekolt. Žádná mladá žena nemusí závidět jiným slečnám.
Vše se dá vyřešit operačním zákrokem/plastika prsou, nebo-li augmentace.

Zvětšení prsou, odborný název augmentace

Augmentace je plastický zákrok, kterým je možno dosáhnout zvětšení malých prsou nebo úpravu asymetrie prsou. při tomto chirurgickém zákroku se  vloží prsní implantáty pod prsní žlázu nebo pod prsní sval. Augmentace se provádí v celkové anestezii pacientky.

Implantát pod prsním svalem snižuje možnost infekce a prsa působí přirozenějším dojmem.
Implantát pod prsní žlázou je vhodnější pro pacientky, které jsou aktivnější, a chtějí rychlejší rekonvalescenci.

Augmentace je vhodná pro ženy, které

  • mají malá, přirozená prsa
  • po porodu došlo k deformaci/ asymetrii, díky kojení
  • u nemocí, například nádorové onemocnění
  • po úrazu a devastaci prsu

Zvětšení prsou implantáty je nejběžnějším způsobek jak zvětšit prsa nebo změnit jejich tvar.

Silikonové implantáty Motiva

Jsou díky dlouholetému používání považovány za jedny z nejbezpečnějších implantátů. U těchto implantátů dochází k minimu ruptury implantátu. Za období 2010 až 2015 došlo pouze k 6 problémům, bylo sledováno 102 498 žen.

Po zákroku je viditelná pouze malá jizva, protože implantáty se vkládaji do otvoru cca 3-4 cm a používá se velmi malý řez.
Lékařský silikon / implantáty Motiva jsou schváleny americkou FDA i kontrolními orgány EU.

Další plusy při použití

  • prsa zvětšená implantáty Motiva vypadají naprosto přirozeně
  • pouzdro implantátů je pevné a nepropustné
  • inovativní povrch minimalizuje riziko komplikací
  • implantáty pomáhají při rekonstrukci prsou po nádorových onemocněních

Rada odborníka při volbě implantátů

Příprava, průběh operace a následná rehabilitace

Před stanovením termínu zákroku probíhá konzultace s vybraným lékařem, který poskytne pacientce všechny důležité informace. Poté následuje volba druhu a velikost implantátu a doporučení nejvhodnější operační techniky.

Před operací je pacientka upozorněna, aby v době 5 hodin před operací vynechala jídlo, pití a kouření. Operace je prováděno v celkové narkóze a zákrok trvá zpravidla 1-2 hodiny.

Po operaci je doporučovaná 1 – 2 denní hospitalizace. Pooperační klidový režim trvá 1-2 týdny, návrat do zaměstnání se doporučuje za 5-10 dnů po zákroku.

Doporučuje se zvolit kvalitní pooperační prádlo,  protože několik dnů po zákroku budou prsa citlivá na dotek a bolest. Po 3 měsících od zákroku bývá zpravidla výsledek augmentace prsou považován za trvalý.

Zvažujete úpravu poprsí?

Snad vám náš článek trochu osvětlil tento estetický zákrok, který je vhodný pro ženy, které mají nízké sebevědomí, trápí se asymetrií prsou, nebo chtějí zlepšit svůj vzhled v oblasti dekoltu.

Využijte nabídku profesionální lékařů, kteří implantáty Motiva používají pro jejich širokou variabilitu. Zavolejte, a domluvte si schůzku. Jejich profesionální přístup a dlouholeté zkušenosti v oboru plastické chirurgie vás nastartují do lepších časů.

Autor: Redakce

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *