Je zde náš svatební den

Stejně jako naše zásnuby, probíhal náš svatební den, jak již nejspíš tušíte, bláznivě.

Protože jsme s mým nastávájícím celkem jednoznačně, div, že ne jednohlasně souznili v tom, že ,,není čas ztrácet čas“, přemýšleli jsme takřtka nepřetržitě od zásnub až po realizaci svatby, jak to celé udělat rychle, jednoduše, především pro nás dva a stylem, který by nám byl vlastní, tedy s notnou dávkou nadsázky a humoru, i když zachovaje svatební dekórum.

Rozumějte, dělí nás od sebe 15let, což samozřejmě není na překážku, ale jedná se o jednoduchou prvňáčkovskou matematiku, když přijde řeč na počet plánovaných dětí.

Jasně, že jsme se shodli ihned na třech a přeci jen chcete, aby jim pak táta vydržel a dovedl je k maturitě, v ideálním případě je i provdal a nebo oženil.
A já jsem si, jak pro mě typické, umanula, že než začneme děti ,,vyrábět“, přeji si být vdaná.

A tak ,,nebylo čas, ztrácet čas“.

Vymysleli jsme si termín na 26.9.2019, tedy měsíc od začátku chození a necelé tři týdny od zásnub a návratu z Itálie.

Mám velké štěstí, že se mým mužem stal někdo, kdo je podobně pohotový, bláznivý a ztřeštěné nápady nezůstávají jen u pouhého snění, ale stávají se realitou. proto jsem si celou svatby zařizovali sami, nebylo potřeba využít další svatební služby/ Wedding services . Další velké plus toho, že je DJ na svatbách je i to, že má díky této práci kontakty na oddávající v okolí svatebního rezortu, kde hraje.

A tak nás neoddával nikdo jiný, než jeho kamarád Michal z vesnice poblíž rezortu.

Vymysleli jsme si moc hezký koncept. Shodli jsme se na tom, že je to primárně náš den, že se chceme vzít sami a do roka, ideálně přesně ve stejný den, uspořádat velkou párty pro rodinu a přátele v Posázaví, navíc ještě s církevním potvrzením.

Inu, můj manžel, jak sám říká ,,velká řepa“ a plánovač se schopností vidět 12 tahů dopředu, jeho slovy ,,vyhlavil“, termín na 26.9.2019, aby tento den příští rok připadal na sobotu a mohli jsme společně s našimi blízkými vše řádně oslavit.

Samotnou svatbu jsme tedy měli na úřadě.

Za svědky nám šli úřednice. Manželův kamarád oddávající se místy neudržel a střídavě propukal v nezadržitelný smích, který následovaly slzy (neřekla bych ani, že štěstí, jako spíše, že se smál tak moc, až brečel). Totéž se dělo i mému manželovi a já si v duchu říkala, jestli to není jen nějaká svatební generálka 🙂

V momentě, kdy přišlo na sliby, prsteny (které se mi podařilo splašit skutečně za pět dvanáct), první manželský polibek a podepisování, pro mě novým příjmením, vše dostalo trochu vážnější formu a my si řekli vzájemně naše ANO.

Kamarád, oddávající, moc dobře díky svatební spolupráci s manželem ví, že můj DJ opravdu nehraje ani na přání Kabáty a Michala Davida a že ze srdce nenávidí špalír.

A tak jsme se nevyhli ani špalíru, ani Kabátům v provedení falešného vzřískotu oddávajících a svědkyň úřednic…

Svatbu jsme nešli zapít, ale vydala jsem se totálně nastydlá přímou čarou do postele a manžel mi nosil horký čaj a postaral se o mě přesně tak, jako ten vysněný princ z dětství…

Koneckonců, na oslavu máme vyhraněné již zmíněné datum 26.9.2020 🙂

Autor: Redakce

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *