Obálka, která ukrývá překvapení, svatební oznámení

Tajemství, které bude po otevření obálky odhaleno

Žádná svatba se neobejde bez svatebního oznámení a případných pozvánek ke svatební hostině, zábavě a zkrátka všemu, co k takové slávě patří. Snoubenci dávají najevo blízkým přátelům, rodině, kolegům ze zaměstnání a svým známým, že se milují a rozhodli se jít společnou cestou. Předává se buď osobně, nebo poštou v obálce, která může ještě skrývat pro ty nejbližší, pozvánku ke svatební hostině.

Kreativitě se meze nekladou

Ne všechna svatební oznámení jsou vytvořena stejně – to by bylo nudné. Pracujeme s různými nápady, fotografiemi, kolážemi, stylem písma, ale i barvou jak potisku, tak pozadí. Vybrat si můžeme i papír se svatebním designem, na kterém celé oznámení bude vypadat velmi příjemně. Můžeme se do díla pustit sami nebo požádat o pomoc někoho, kdo má s tiskem svatebních oznámení zkušenosti. Pokud si necháme svatbu sestavit na míru od svatebních koordinátorů, tak mnohdy je v ceně i svatební oznámení, pozvánka ke stolu a zasedací pořádek na samotné hostině.

Co by nemělo na svatebním oznámení chybět

Jméno ženicha a nevěsty je důležité, aby všichni věděli, kdo to vlastně má ten slavný den.

Místo, datum a čas obřadu, pokud chceme, aby někdo na obřad přišel.

Pokud se rozhodneme svatební obřad udělat pouze v úzkém rodinném kruhu, bylo by vhodné ostatním zaslat pouhé oznámení, kdy obřad proběhl.
Citátem nebo veršem o lásce se nic nezkazí. Případně přidaná vtipná věta potěší každého, kdo to bude číst.

Vše ve stejném stylu

Pokud budeme chtít ještě další kartičky nebo doplňky, tak není vůbec špatné si vše sladit do jednoho stejného designu.
Rozhodně vyjde i tisk levněji, když je objednáno více kusů.

Pak lze hravě sladit svatební oznámení, pozvánku ke stolu, různé dekorace, svatební menu, zasedací pořádek a mnohé další, včetně informační cedule, která bude směřovat ke svatebnímu oltáři.

Autor: Redakce

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *