Briliantové šperky pro zářící nevěstu

Briliant můžeme přeložit z francouzštiny jako ,,zářící nebo jasný“

Briliant je speciálně vybroušený diamant. Jeho vybroušené plošky zajistí ten výjimečný lesk briliantového šperku. Proto jsou briliantové šperky tolik vyhledávané. Nejen pro svoji krásu, ale rovněž jako investice do drahého kovu. I při prvním vyznání lásky a žádosti o ruku hraje briliantový zásnubní prsten hlavní roli.

Briliantový šperk je skvost pro každou nevěstu

Briliant je považován za luxus, který patří jen k milionářům. Opak může být pravdou. Krásné briliantové kousky nemusí finančně vyčerpat váš finanční rozpočet, ale hlavně, můžete to brát jako vaš první investici.

Diamantové šperky  jsou vždy nepřehlédnutelné a pro zásnuby nebo svatbu samotnou, jsou ideálním vrcholem dotvoření svatebního vzhledu nevěsty.

Nevěsta má být přece středobodem celé svatby, na její svatební šaty se upírají zraky všech svatebních hostů. Proto je důležité i zvolení vhodných doplňků, jakým bezesporu svatební šperky jsou.

Čím začít, jaký svatební šperk s brilianty zvolit?

Briliantové šperky jsou cenově dostupné. Velký výběr briliantových šperků, snubních i zásnubních prstenů najdete na specializovaném e-shopu Brilianty.cz. Už samotný název firmy napovídá mnohé.

Co třeba luxusní přívěsek ze žlutého zlata ve tvaru srdce posázený drobnými diamanty?

Luxusní přívěsek ve tvaru srdíčka ze žlutého 14 karátového zlata zvýrazněný krásným briliantem za cenu 2 490 Kč

Máte ráda různé tvary šperků?

Pak budou tyto elegantní zlaté náušnice s brilianty se zapínáním typu balónek ty pravé pro vás. Náušnice mají lesklý povrch a jsou zvýrazněné 20 zářivými brilianty kulatého brusu.

Zlaté náušnice s brilianty Danfil Diamonds od 6 490 Kč

Nebo náušnice z bílého zlata s třpytivými diamanty

Náušnice ve tvaru srdce z bílého 14 karátového zlata se zapínáním typu balónek jsou ozdobené 0.04 ct třpytivými brilianty kulatého brusu. Cena náušnice je 5 540 Kč

Náušnice ve tvaru srdce z bílého zlata s brilianty

Sněhově bílý lesk se bude hodit k jakémukoliv stylu svatebních  šatů. Jejich decentnost nebude odvracet pohledy na šperk, ale nevěsta bude vždy tím hlavním objektem zájmu na svatbě. Přesto se stanou součástí vás samotné a můžete je nosit jako krásný doplněk k jakékoliv slavnostní příležitosti.

Preferujete menší, decentní náušnice?

Prohlédněte si tyto dámské náušnice z bílého zlata s briliantem. Náušnice Danfil Diamonds jsou vyrobeny z bílého 14 karátového zlata se zapínáním typu balónek. Ozdobují je  třpytivé brilianty kulatého brusu 0.04 ct

Ke každému zakoupenému šperku s brilianty obdržíte krásnou dárkovou krabičku.

Šperky s briliantem jako exkluzivní dárek

Pánové mohou darovat náušnice, prsten nebo řetízek jako poděkování za narození dítěte, diamantový šperk může být dárkem k výročí svatby…
Určitě si najdete spoustu příležitostí, kde se takový dar bude hodit.

Inspirujte se šperky s briliantem

 

Co dělat, když nevíte, jaký šperk vybrat?

Kupte  dárkový poukaz na nákup šperků. Tímto poukazem nic nezkazíte, obdarovaný si sám vybere, ale navždy bude vědět, jaký a k čemu ten dar dostal.

Dárkový poukaz na nákup šperků s brilianty

Autor: Redakce

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *