Rozzáříte oči hostů i atmosféru na svatbě?

Při svatebních přípravách bude mít každý pár naprosto rozdílné názory na to, jak má svatba vypadat. Někdo bude chtít rustikální svatbu, jiný zase bude upřednostňovat moderní přístup. Všichni novomanželé ale mají společný cíl a to je, aby jejich svatba měla skvělou atmosféru, ve které se budou svatební hosté cítit dobře a na kterou budou rádi vzpomínat. Přesně takovou atmosféru umí vykouzlit světelné dekorace a můžete si být jisti, že je budou obdivovat svatební hosté jakéhokoli věku.

Jak rozzářit svatbu?

Pokud jste už někdy byli na svatbě, určitě nám dáte za pravdu, že svatební zábava se dělí na dvě části. Tou první je formálnější část svatby. Přivítání hostů, obřad, momenty dojetí a následné gratulace. S postupujícím časem se začíná uvolňovat nervozita novomanželů a začíná se postupně rozjíždět zábava. Poté začíná druhá fáze svatby, která je často naplněna smíchem, radostí a svatebními hrami. Když se setmí je ale potřeba svatbu opět rozzářit a k tomu vám nejlépe pomohou světýlka. Jak to ale udělat?

Každý svatební prostor si žádá naprosto odlišný přístup. Stejně tak si někdo přeje malou svatbu jen v kruhu nejbližších a někdo chce naopak velkou svatbu s mnoha hosty. Proto je potřeba vybírat světýlka na svatbu tak, aby byla odpovídající místu, které chcete nazdobit.

Abyste měli svatební přípravy co nejjednodušší, můžete navštívit půjčovnu světelných dekorací Světýlkov, která pro vás připravila tři základní sady světýlek tak, aby si jednoduše vybral každý, kdo chce tyto dekorace na svatbě mít.

  • Nejmenší sada, Mini, obsahuje 110 metrů světelných řetězů.
  • Naopak největší sada, Maxi, obsahuje celý kilometr světýlek a k tomu tři světelné nápisy.
  • Zlatou střední cestu představuje sada Standard, která obsahuje 400 metrů světýlek a také tři světelné nápisy.

Pro skvělou atmosféru je také důležité, aby měla světýlka tu správnou teplotu barvy. Proto jsou všechna světýlka ze Světýlkova v barvě teplá bílá, které je pro oči nepříjemnější. Světýlka si můžete vyzvednout osobně v Praze, nebo pokud máte hlavní město daleko, můžete si je nechat jednoduše doručit přes Zásilkovnu rovnou k vám. Jak celý proces půjčení funguje, najdete zde.

Co když LED světýlka nestačí?

Při výběru svatebních dekorací často platí, že je potřeba ke všemu přistupovat s mírou a s rozvahou, aby celý prostor nepůsobil přeplácaně a příliš vyumělkovaně. Samozřejmě, záleží na vkusu každého jedince, ale někdy zkrátka všeho moc škodí. V případě světýlek se ale nemusíte držet při zdi. Pokud se rozhodnete vyzdobit sál opravdu velkým množstvím LED řetězů, můžete si poté připadat jak pod hvězdami.

Jestli máte světýlka opravdu rádi, můžete sáhnout i po dalších světelných dekoracích, které má Světýlkov v nabídce a zapojit na seznam světelné výzdoby například světelné láhve. Ty se perfektně hodí na svatební stoly a večer vytvoří příjemné, tlumené světlo.

Pokud naopak potřebujete nějaký prostor rozzářit více, můžete sáhnout po RGB reflektorech, které umí osvětlit velké plochy, nebo vybrat žárovkové řetězy, díky nimž stylově osvítíte prostor, kde je větší míra osvětlení potřeba.

Fotka do alba s našimi iniciály?

Svatba je vždy především o dvou lidech. Nevěstě a ženichovi. Jistě, někdy je nutné se samozřejmě zavděčit i rodičům, babičkám a kamarádům, ale všichni hosté na svatbu dorazí právě kvůli novomanželům. Proto je možné svatbu doplnit o další světelné prvky, které navíc budou perfektně spojeny právě s novomanžely.

Na svatbu si můžete pronajmout také velká svíticí písmena. A na co je použít? To je zcela na vás. Většina novomanželů je ale použije k tomu, aby měla na svatbě svoje iniciály ve světelné podobě. Svíticí písmena od Písmenkova jsou 100 cm vysoká, takže se nemusíte bát, že by je někdo přehlédl a stejně tak si můžete být jisti, že budou vypadat skvěle na všech vašich fotkách.

Rozzáříte vaši svatbu?

Svatba by měla být krásná, nazdobená a útulná. Když se tedy rozhodnete rozzářit díky světýlkům oči vašich hostů, určitě nebudete litovat. Aby vše ale bylo dokonalé, je potřeba trochu přípravy. Vždy si pečlivě změřte prostor, který budete chtít vyzdobit a stejně tak si ověřte, kde jsou v daném místě zásuvky s elektřinou. Světýlka se také často umisťují ke stropu, a pokud budete mít svatbu ve stodole, není problém je umístit na trámy. Jestli ale plánujete svatbu na zámku, určitě se předem domluvte, kam a jak je bude možné umístit.

 

Autor: Redakce

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *