Svatba je vlastně takový adrenalinový zážitek

Spíše by se mělo říct konečná fáze takového adrenalinového zážitku. Všechno začalo tak nevinně malým zásnubním prstýnkem. Od té chvíle jakoby se začala pomalu rozjíždět nějaká dráha, na které se během určité doby musí splnit úkoly. Samozřejmě nejsou jednoduché a dokonce některé se musí opakovat častěji za sebou, než se posuneme o kousek dál.

Do takového stanoviště bychom klidně mohli zařadit výběr a zkoušky svatebních obleků nebo i snad výběr různých dodavatelů.

Naštěstí tento zážitek netrvá celý život

To co na začátku vypadalo jako romantický projev, nadšení, radost a jednoduché plány se skutečně může proměnit v noční můru a to doslova před samotným koncem. Na druhou stranu, když to zvládlo před námi tolik párů, tak není důvod k tomu, aby to nezvládly i další. Jen skutečně svatební přípravy nejsou žádná procházka růžovou zahradou.

Mnohdy je to vyčerpávající zařizování a nemluvě o možném stresu a obavách, aby všechno dobře dopadlo, na oslavě se nikdo nenudil a zkrátka aby se ten velký den vydařil.

Odměna je sladká, jen vydržet

Na každé svatbě nesmí chybět svatební dort, ale ten zrovna teď není předmětem odměny za podaný výkon.

Sladká odměna je většinou vydařený svatební den, který začne u oltáře se snubními prstýnky, manželským polibkem a končí bujarou oslavou.

Pomalu se manželé probouzí z adrenalinového zážitku a dávají mu věčné sbohem. Je to neskutečná úleva a oba dva si zaslouží odpočinek. Naštěstí za čas se těm všem situacím budou smát, jak probíhaly všechny ty přípravy a zařizování.

Adrenalinové zkoušce neuniknou ani svatební hosté

Je zcela možné, že v první řadě každého napadne, že je to super, protože se zrovna ty dva berou a ještě větší paráda bude svatební hostina. Jenomže najednou se začíná objevovat problém. Všechno je hezké, ale teď je třeba sehnat správný svatební dar.

Po několikáté návštěvě dalšího obchodní centra a blížícího se data svatby, začíná stoupat adrenalin i v této skupině pozvaných hostů.

Jaký jen svatební dar vybrat, aby to nebyla úplná hloupost?

Dobrá rada nad zlato
Jedna by tu přece jenom byla. Pokud patříte mezi zoufalce, kteří to nechtějí řešit jen penězi v obálce, které mimochodem nejsou špatným nápadem, vyzkoušejte něco úplně jiného. Poslední dobou lidé nestojí o velké a drahé dary, ale o zážitky.

Zkuste novomanželům vybrat jeden z nich a darovat jim poukaz na zážitky

Výběr je skutečně bohatý, například Zážitky.cz nabízí pro novomanžele svatební poukazy.

Naprosto ideální svatební dárek, jelikož novomanželé si mohou vybrat sami, co je nejvíce zaujme nebo osloví. Možná po takovém nervovém náporu budou skvělé pivní lázně nebo wellness pobyt.

Někomu možná adrenalin bude chybět, tak si ho doplní tandemovým seskokem nebo plavbou v peřejích. Ani degustace značkového vína nebo dalších různých minutek a pochutin, není k zahození po takovém nervovém náporu, jakým byly svatební přípravy. Ale s tím se již nemusíte stresovat vy, novomanželé si se svatebním poukazem zajisté poradí.

Autor:

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *