3 roky od svatby - Kožená svatba

Do třetice všeho dobrého

Za tři roky se událo více než pár novinek a je tu další výročí v podobě kožené svatby. Mnoho věcí prošlo změnou a možná je vás dokonce v rodině minimálně o jednoho člena více. Děti jsou kořením života, ale také s sebou přináší starosti, obavy, probdělé noci. Ale jsou úžasné, jedinečné a jak energii berou, tak nám ji dokáží násobně dávat svou láskou.

Hlavní je, že na každý problém jste dva a jistě doufáte, věříte, že když takové období zvládli jiní, tak není důvod, proč by to mělo být u vás jinak. Správný přístup, milí manželé. A také o tom je toto třetí výročí a kožená svatba. Učíte se spoléhat čím dál více jeden na druhého a nyní řešíte různé situace jinak. Ideálně společně, nebo alespoň s podporou toho druhého. Že se objeví nějaký mrak je vcelku přirozené a jisté, ale může nás hřát jistota, že za každým mrakem se skrývá slunce.

Kožená svatba - 3 roky od svatby

Proč pojmenování kožená svatba?

Kůže jako taková je přírodní materiál, který je při správném zpracování a péči velmi houževnatý – odolný. Prostě a jednoduše lecco vydrží. Za 3 roky, co jste spolu, pokračujete v cestě, na níž jistě nebyly jen samé růže, ale i trny. Vše čím jste si prošli vás zoceluje, utužuje a tvoří Vám v jistém slova smyslu „hroší kůži“. SPOLEČNĚ jste nyní silnější, jistější, odolnější. Jen tak se vám někdo nedostane pod kůži :-).

A možná, logicky, i proto je tento rok ve znamení kožených dárků k tomuto výročí svatby. Připomenutí, že společně se dá všechno zvládnout, aniž byste utrpěli újmu na zdraví, nebo snad váš vztah zakončili rozchodem. Typů na dárek je hned několik. Krásných i praktických výrobků z kůže je skutečně velké množství. Můžete vybírat od malých drobností, až po velké / propracované – dražší.

Tipy na kožené dráky

I to se může stát, že jste nenašli nic, co by mohlo udělat radost. Není žádný problém se podívat po jiném dárku, který třeba potěší daleko více. Třeba:

 • ručně vyrobený náramek,
 • krásná kožená peněženka,
 • dámský či pánský opasek z pravé kůže,kožené opasky - dárek k výročí kožené svatby
 • kabelka (případně kabela nebo aktovka pro pány),
 • brože a jiné kožené šperky,
 • kožený obal na telefon,
 • nový stylový kožený řemínek k hodinkám (třeba i s hodinkami 🙂
 • a další…

Tento dárek může být originální i tím, že si do výrobku necháte gravírovat (vypálit laserem):

 • vaše iniciály či celá jména.
 • datum výročí kožené svatby.
 • přání pro manžela/ku, nebo poděkování za lásku a důvěru?

Vše záleží jen na vás, fantazii se meze nekladou!

 

Dárek k výročí na vlastní kůži – doslova

Vydejte se společně na masáž! Ale ne ledajakou. Při této si uvolníte nejen tělo, což rozhodně potřebujeme občas každý. Thajská masáž může napomoci vzplanutí touhy a rozproudění krve v žilách. Nemáte ještě praktickou zkušenost s tímto druhem masáže? Pak neuvěříte, dokud nevyzkoušíte. Dárkový poukaz na  Thajskou masáž, jen pro vás dva!

Prospěje to nejen vztahu, ale zároveň přinese nový vánek do dalšího roku, který je před vámi.

Další tipy na dárky k výročí

 

Autor: Redakce

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *