1 rok od svatby - bavlněná svatba

Jako by to bylo včera…

Svatební den pominul a s ním celý rok. Za tu dobu jste podnikli svatební cestu, naučili se vzájemně respektovat, prožili spolu spousta krásných chvil a vyřešili několik problémů. Zkrátka rok s rokem se sešel a čeká vás první výročí, tzv. bavlněná svatba.

Rok od svatby se slaví jako bavlněná svatba

Každý rok, který jste spolu ušli na společné cestě má svá úskalí, ale také jste se mohli přesvědčit o tom, jak bylo dobře, že jste vaše cesty spojili do jedné a vytyčili si tak jeden společný cíl. Rok sice vypadá, že jakoby nic není, ale je tomu spíše naopak. Obstáli jste při řešení nesnadných úkolů, naučili se ve vztahu najít kompromis a máte další velké plány.

Možná jste se seznámili s novými lidmi, řešili změnu bydlení, plánujete posilu do svého rodinného týmu :-). Váš osud samozřejmě neznáme, ale přátelé… Je co slavit!

Je to čas, kdy se máte stále cítit jako v bavlnce. Od toho zřejmě vznikl název prvního výročí. Díky tomu, že je toto pojmenování vcelku dostatečně vypovídající samo o sobě, tak může být malý dárek z bavlny milým a symbolickým připomenutím ročního vztahu. Možností je spousty, jen otevřete svou mysl nápadům. Slibovali jsem nějaké tipy? Tak co třeba:

  • bavlněné spodní prádlo. Pohodlné a může inspirovat k činům.
  • bavlněné šála či šátek, které jsou praktickým a pěkným módním doplňkem.
  • bavlněná ozdoba – spousty jich najdete například zde, od rukodělných umělců.
  • vlastnoruční výrobek. Inspirujte se jinde a vytvořte z bavlny něco vlastního, jedinečného. Třeba jen jako milou pozornost a připomínku. Co bavlněný prstýnek?

Bavlněná svatba - prstýnky

Výročí bavlněné svatby si můžete užít při degustaci pravého Champagne

Oslava prvního výročí si zaslouží kvalitní šampaňské! Prohlédněte si nabídku šampaňského, určitě si vyberete to pravé pro vaše první výročí – bavlněnou svatbu.
Příjemný večer můžete zakončit novými plány, které vás budou následující rok provázet.

Další tipy na dárek k výročí svatby

 

 

Autor: Redakce

Související články

Komentáře k článku

Bavlnka:
12:44 01. 11. 2022
Ty prstýnky jsou super! Takový dárek by se mi mooooc líbil :) Asi pošlu odkaz jakože omylem manželovi ?DDD

rojak:
18:03 30. 03. 2020
Jako oslavu prvního výročí bych si vybral nějaký ten pobyt.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *