13 let od svatby se slaví Krajková svatba

Manželství je pro mnohé z nás hlavním důvodem, proč ráno vstávat.

Okamžik, kdy najdete spřízněnou duši a spojíte s ní své životní cesty tím svazkem, je naprosto nenahraditelný. Pokud jsou si lidé navíc opravdu souzeni, překonají spolu všechny překážky a vydrží tak po celý zbytek života. Každý manželský svazek prochází vývojem, který symbolizují jednotlivá významná výročí.

Co se například skrývá pod pojmem „krajková svatba“, v jakém období přichází a jaké dárky jsou v této situaci vhodné?

Krajková svatba a informace o ní

  • přichází po třináctém roce společného života
  • název vyjadřuje, že po třinácti letech jste se dostali k období, kdy je váš vztah ještě mnohem delší, čili by se dal přirovnat v drahému a luxusnímu materiálu, jakým je krajka
  • z dárků v tomto období budou mít radost zejména ženy, protože jim muži předají krajkové spodní prádlo, které okoření sexuální život

Jak už bylo řečeno v seznamu výše, tak krajková svatba je pojmenování třináctiletého společného života partnerů ve svazku manželském.

Partneři jsou po tolika letech společného soužití luxusním zbožím stejně jako krajkové spodní prádlo, protože se také tomuto jubileu přezdívá tímto způsobem.

A jaký dárek se pro krajkovou svatbu hodí

Manžel by měl své partnerce koupit nějaké slušivé spodní prádlo s kraječkami, což ve výsledku ocení při milostných hrátkách oba dva.

 

Pozvaní na oslavu tohoto obrovského životního jubilea se dárky musejí snažit ladit k názvu daného výročí, nicméně dávat spodní prádlo asi není tím pravým ořechovým. Proto se vyplatí investovat do jakéhokoli oděvního produktu, který kraječkami disponuje.

Jaká výročí následují poté

Poté, co manželé úspěšně zdolají období krajkové svatby, následuje svatba slonovinová, která přichází po čtrnácti letech manželského svazku. Hned po ní přijde na řadu patnáctiletá svatba křišťálová (jinak také skleněná). V obou případech se jako u předchozích výročích jedná o symbolické vyjádření společného žití partnerů, které vyžaduje speciálně uzpůsobené dárky.

Autor: dy

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *