Magická vonná svíčka jako originální romantický svatební dar

Svíčky jako takové ukrývají zvláštní kouzlo. Mnoho žen je má rádo pro jejich aromatickou vůni, která během chvíle dokáže přenést do různých kontinentů. Navíc když se tato magická vonná svíčka zapálí, tak její plamínek dodá jedinečné kouzlo.

Luxusní svíčka provoní celou místnost

Mnohdy je velmi těžké vybrat správný svatební dar. Přemýšlíme, tápeme a poté je nám každá rada drahá. Přitom někdy máme řešení na dosah ruky. Jedním z nich jsou ručně vyráběné svíčky ze zdravého sójového vosku obohacené různými vůněmi. Ty dokážou charakterizovat přímo osobnost obdarovaného.

To je první výhoda, kterou máme, když totiž známe oba dva snoubence. Podle jejich povahy nebude již žádný problém vybrat nejvhodnější vůni, která provoní dokonale jejich hnízdečko lásky.

Magické nekončící svíčky pro novomanžele

Vzhledem k tomu, že svíčka bude originálním dárkem, tak zajisté potěší i její vlastní obal, který je v matném křišťálu. Barvu si samozřejmě lze vybrat i jinou, než bílou. Rozhodující je, že ručně vyrobená svíčka Maty’s po celou dobu, kdy její plamen bude plápolat, nepřestane rozvíjet po okolí svoji vůni. Zkrátka do poslední kapičky vosku si ji novomanželé dostatečně užijí.

Obal svíčky je naprosto originální a má další využití

  • Není problém jej umýt a naplnit například dekorativními kamínky, do kterých můžeme usadit nějakou vhodnou dekoraci.
  • Lze jej využít na ozdobu prakticky kamkoliv, jelikož jeho vzhled a provedení zapadne snadno do designu bytu.
  • Svíčka může okouzlit natolik, že manželé zatouží po jiné vůni, kterou by rádi vyzkoušeli. Není problém prázdný obal zaslat přímo výrobcům, kteří jej opět naplní zdravým voskem, tentokrát třeba s jinou, osobně vybranou vůní.

Svíčky s příběhem jsou ideálním svatebním darem

Ručně vyráběné svíčky Maty’s jsou vytvářené s láskou a také z prvotřídních surovin. Vůně, kterou vydávají, vydrží stejné intenzity až do úplného vyhoření a nevyprchají ihned po rozbalení z dárkové kazety. Plamínek, který bude plápolat, vydrží až neuvěřitelných 150 hodin.

Co jen krásných chvilek připraví novomanželům, to rozhodně jiné parafínové výrobky neumí. Výběr těchto jedinečných produktů je poměrně dost velký, tudíž si lze pořídit nejen svíčku, ale i ručně vyrobený 100% přírodní, zdravý vosk do aromalampy.

Navíc lze využít službu Plnění svíček MATY’S a opět nás může těšit neskutečný zážitek v podobě 1,2 kg zdravé a nepřekonatelné vůně dle vlastního výběru.

Autor: Redakce

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *