7 let od svatby se slaví Vlněná svatba

Svazek manželství pro dnešní společnost již neznamená to samé co pro generace před námi.

Nicméně se mezi námi stále najdou tací, kteří berou manželský slib opravdu velice vážně a snaží se se svým partnerem najít společnou řeč ve všech možných situacích. Když pak dosáhnou určitého společného jubilea, neváhají tuto událost společně s přáteli.

Co se například skrývá pod pojmem „vlněná svatba“, v jakém období přichází a jaké dárky jsou v této situaci vhodné?

Vlněná svatba a informace o ní

  • přichází po sedmém roce společného života
  • název vyjadřuje, že ve vztahu občas můžete narazit na překážky, ale s pořádnou dávkou odhodlání a „teplého oblečení“ zimu lehce překonáte
  • jako dárek se hodí právě oblečení z vlny, kterého se na trhu vyskytuje dostatek

Jak už bylo řečeno v seznamu výše, tak vlněná svatba je pojmenování sedmiletého společného života partnerů ve svazku manželském. Říká nám, že i v partnerském vztahu někdy mohou přijít chvíle, kdy už nevíte, jak najít s protějškem společnou řeč a láska se pohybuje hluboko pod bodem mrazu.

7 let – Bavlnění svatba

Nicméně s dostatkem teplého vlněného oblečení se dá všechno zvládnout, stejně jako obaleni trpělivostí zvládnete partnerskou krizi.

Jako připomínku tohoto pevného svazku se hodí darovat partnerovi nějaké vlněné oblečení, kterým mu dokážete, že vážně stojíte o nápravu či utužení společného vztahu.

Kvalitní letní šála potěší zejména ženy.

Stejným směrem by se měly ubírat také plány na dárek ostatních lidí, kteří jsou k tomuto významnému výročí přizváni.

Jaká výročí následují poté

Poté, co manželé úspěšně zdolají období vlněné svatby, následuje svatba bronzová, která přichází po osmi letech manželství. Hned po ní přijde na řadu devítiletá svatba hliněná. V obou případech se jako u předchozích výročích jedná o symbolické vyjádření společného žití partnerů, které po každém roce přináší něco zcela nového.

Autor: dy

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *